Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemdecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A.C.F

Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
Dim. h 41 cm
SKU: 2210240108.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 120 / 160

  • #49
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Facade view”. A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 37 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #177

    Dim. 24 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #448

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas, blauw-wit met floraal decor.

    A Chinese porcelain tulip vase, blue and white with floral decoration.
    Dim. 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #598

    Een mandoline met inlegwerk met decor van een bloem.

    A mandolin with inlay work featuring a floral design.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #377

    Een zwart en goudkleurig porseleinen beeld van Boeddha in zithouding.

    A black and gold porcelain statue of Buddha in a seated position.
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #693

    “Chanson d’amour”, een originele poster uit 1937 van de gelijknamige operette.

    Dim. 119 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. GVS2

    A pair of 18 kt rose gold earrings set with 2 central diamonds with a total weight of approximately 0.62 ct. GVS2.
    Dim. 1,33 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #472
    Robert Van Horick
    Period: 1940 -

    “Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.

    "Surreal landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. "Robert Van Horick - student of Paul Delvaux". Dated '65.
    Dim. 154 x 125 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #332
    GIEN

    Een vaas met handvaten in de vorm van dolfijnen, met verguld en turkoois decor “Bernard”.

    A vase with handles in the shape of dolphins, with gilded and turquoise decoration "Bernard".
    Dim. h 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139
    Jacques Doré
    Period: 1861-1929

    “Dame met waaier en hoed.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Lady with fan and hat." Oil on panel. Signed.
    Dim. 21,5 x 16 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #212

    A rectangular mirror. Victorian style. Nicely carved and with ajour.
    Dim. 176x108 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #520

    Een gouden munt uit Frankrijk. 20 francs, 1907, Au 900/1000 6,45 g.

    A gold coin from France. 20 francs, 1907, Au 900/1000 6.45 g.
    Estimate: € 400 / 500

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00