Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemdecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A.C.F

Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
Dim. h 41 cm
SKU: 2210240108.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 120 / 160

  • #525

    Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1 Pond, Elisabeth II, 1953. Au 917/1000 7,99 g.

    A South African coin. 1 Pound, Elizabeth II, 1953. Au 917/1000 7.99 g.
    Estimate: € 600 / 750
  • #350
    T. Walker & Son

    Dim. 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #658
    Val Saint Lambert

    A vase made of polychrome pastel-colored glass paste. Marked at the bottom 'Studio Crystal.'
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #311
    Märklin

    Een lot van 4 vintage Märklin goederen wagons. H0 #381, #374, #364, #372, medio 1940-1950.

    A lot of 4 vintage Märklin freight cars. H0 #381, #374, #364, #372, from the mid 1940s-1950s.
    Dim. 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    Lot van 12 geldstukken, Albert I & Gent, Duitse bezetting. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, alle Cu. 25 c & 10 c, beide Gent, karton.

    Lot of 12 coins, Albert I & Ghent, German occupation. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, all Cu. 25 c & 10 c, both Ghent, cardboard.
    Estimate: € 50 / 60
  • #152
    Paul Jean Clays
    Period: 1819-1900

    “Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.

    "Maritime view". A painting, oil on panel. Signed and dated 1887 at the bottom.
    Dim. 27,5 x 45,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #588
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen pique-fleur. In de houder gemerkt;

    A vintage crystal posy holder. Marked in the holder;
    Dim. 14 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #589

    "‘Hay barns at the old mill’, a painting, oil on canvas, unsigned. "
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647

    Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.

    A Murano style glass paste vase with millefleurs decoration.
    Dim. 29 x Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #638
    Eluxa

    Een houten cartelklok met vergulde details in de geest van de neuchateloises, gedecoreerd met bloemen. In de de wijzerplaat gemerkt.

    A wooden cartel clock with gilded details in the spirit of the neuchateloises, decorated with flowers. Marked on the dial.
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #489

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met familiaal decor.

    A Persian hand-knotted carpet with family decor.
    Dim. 145 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted rug with geometric design.
    Dim. 330 x 160 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00