Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemdecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A.C.F

Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
Dim. h 41 cm
SKU: 2210240108.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 120 / 160

  • #432
    Leonor Fini
    Period: 1907-1996

    “De Kikkerbaring”. Een ets op papier, droge naald. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 160/290.

    "The Frog Revelation". An etching on paper, drypoint. Signed and numbered 160/290 outside the plate at the bottom.
    Dim. 56 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #399
    L. Velter

    “Stormlampen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "Storm lamps". A painting, watercolor on paper. Signed and dated at the bottom.
    Dim. 55,5 x 74 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #425

    “50 Jahre Republik Österreich. Een cassette met 21 zilveren herdenkingsmunten, 14 van 25 Schilling (13 g, 800/1000) en 7 van 50 Schilling (20 g, 900/1000).

    "50 Years Republic of Austria. A cassette with 21 silver commemorative coins, 14 of 25 Schilling (13 g, 800/1000) and 7 of 50 Schilling (20 g, 900/1000)."
    Dim. Ag ca 240 g
    Estimate: € 440 / 500
  • #47
    Crosa

    Een kunstbronzen tafellamp in de vorm van een jonge knaap met vuurtoorts in melkglas. Onderaan gemerkt “Crosa 2002”.

    A bronze table lamp depicting a young boy with a torch in milk glass. Marked "Crosa 2002" at the bottom.
    Dim. 73 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #60

    An 18 kt white gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.50 ct.
    Dim. 6,85 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #334
    P. Regout & Co, Maastricht

    Een paar blauw-witte aardewerken vazen met bloemendecor.

    A pair of blue and white earthenware vases with floral decor.
    Dim. h 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een set van 4 ‘bentwood’ chairs, Austria, ca 1900. Bij 2 van de stoelen is de cannage zitting vervangen door hout en skai.

    A set of 4 'bentwood' chairs, Austria, ca 1900. The caned seats of 2 chairs have been replaced with wood and faux leather.
    Dim. 88 x 40 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #661
    Capo di Monte

    "Country life," a group in multicolored biscuit, marked Capo Di Monte and signed Bizeta.
    Dim. 34 x 35 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een zwart en goudkleurig porseleinen beeld van Boeddha in zithouding.

    A black and gold porcelain statue of Buddha in a seated position.
    Dim. 47 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #490

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria 1 Pound 1882, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Victoria 1 Pound 1882, Au 916.7/1000 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #133

    Een paar metalen Indische Tulwar sabels.

    A pair of metal Indian Tulwar sabres.
    Dim. L: 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #244
    Staf Zerk

    “Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.

    "The drydock in Antwerp", a painting, oil on canvas, signed in the lower left corner.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00