Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemdecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A.C.F

Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
Dim. h 41 cm
SKU: 2210240108.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 120 / 160

  • #472
    Robert Van Horick
    Period: 1940 -

    “Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.

    "Surreal landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. "Robert Van Horick - student of Paul Delvaux". Dated '65.
    Dim. 154 x 125 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #557

    An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.
    Dim. 43 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een lot van 18 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward VII, George V, George VI, 6 p. 1906, Farthing 1907, 1943

    A lot of 18 coins from the United Kingdom. Edward VII, George V, George VI, 6 pence 1906, Farthing 1907, 1943.
    Estimate: € 120 / 140
  • #452
    Guillaume Corneille
    Period: 1922-2010)

    “Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.

    "Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #84

    “Romeo and Juliet on the balcony”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Lindberg”. Naar het werk van Julius Kronberg.

    "Romeo and Juliet on the balcony." A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Lindberg." Inspired by the work of Julius Kronberg.
    Dim. 118 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Zittend naakt”, gemengde techniek op papier, gemonogrammeerd JH.

    "Sitting nude", mixed media on paper, monogrammed JH.
    Dim. 108 x 73 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #104

    “Moeder met kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Mother with child." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 72 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #313
    J.H. Koeleman

    De Avonturen van Pinkie Pienter. “De strijd om raket PX15”. Ed. Mulder, Amsterdam 1957. Hard cover, redelijk tot goede staat.

    The Adventures of Pinkie Clever. "The Battle for Rocket PX15." Published by Mulder, Amsterdam 1957. Hardcover, fair to good condition.
    Estimate: € 40 / 50
  • #133

    Een paar metalen Indische Tulwar sabels.

    A pair of metal Indian Tulwar sabres.
    Dim. L: 83 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #40

    Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.
    Dim. 1,75 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #469

    Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met jachttafereel decor.

    A Persian hand-knotted rug with hunting scene decor.
    Dim. 100 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #510

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916.7/1000, 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00