Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemdecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A.C.F

Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
Dim. h 41 cm
SKU: 2210240108.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 120 / 160

  • #533

    Duitse penning. N.a.v. Tentoonstelling Karel de Grote te Aken 1965. Au 21 kt.

    German coin. Commemorating the Exhibition of Charlemagne in Aachen 1965. Au 21 kt.
    Dim. 9,9 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #258

    Een lot van 9 porseleinen sierborden, blauw-wit met varia floraal decor. 18e-19e eeuw.

    A lot of 9 porcelain decorative plates, blue and white with various floral decoration. 18th-19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #634
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    "Fruithof", an etching on paper, signed and titled outside the plate.
    Dim. 40 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467

    Een bronzen Boeddhabuste.

    A bronze Buddha bust.
    Dim. 48 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #115
    Léo Ferré.
    Period: 1916-1993

    Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.

    Fourteen long-playing records. Editions from the time.
    Estimate: € 100 / 150
  • #252
    Sophie Pir
    Period: 1858 - 1936

    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een lot van 27 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Elisabeth II, Set 5 st. 1968, first decimal coins. Set 7 st. 1977, silver jubilee, 5 shilling. 6p. 1953, 1954, 1/2 p. 1957, 1964. 1977 Man, 1 crown 1965 Churchill, 1970 Man, 1972 Jubilee, 1966 Bailwick of Jersey. 50 p, 1973 Membership EEC, 1969. 1/13 Shilling 1870 Jersey, 4 doubles & 8 doubles 1864, Guernsey.

    A lot of 27 coins from the United Kingdom. Elizabeth II, Set of 5 st. 1968, first decimal coins. Set 7 st. 1977, silver jubilee, 5 shilling. 6p. 1953, 1954, 1/2 p. 1957, 1964. 1977 Man, 1 crown 1965 Churchill, 1970 Man, 1972 Jubilee, 1966 Bailiwick of Jersey. 50 p, 1973 Membership EEC, 1969. 1/13 Shilling 1870 Jersey, 4 doubles & 8 doubles 1864, Guernsey.
    Estimate: € 120 / 140
  • #78

    Een lot steengoed bestaande uit een waterkan en een pre-Columbiaanse stijl zadelkan.

    A lot of stoneware consisting of a water jug and a pre-Columbian style saddle flask.
    Dim. h 21, Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209

    Een grote Venetiaanse glazen luchter met 8 lichtpunten, de luchter dient opnieuw bekabeld te worden, 1 groot blad heeft schade, de onderste bel eveneens alsook een beschadiging in het midden (niet zichtbaar).

    A large Venetian glass chandelier with 8 light points, needs to be rewired, 1 large leaf is damaged, the lower bell as well as a damage in the center (not visible).
    Dim. h 90 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #274
    Gaby De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Avondzon op de heide”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd De Pauw.

    "Evening Sun on the Heath," a painting, oil on canvas, signed De Pauw.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336

    Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.

    A bentwood coat rack in the style of Thonet.
    Dim. h 185 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #607

    Een antieke koperen heklicht olie scheepslamp.

    An antique copper ship lantern oil lamp.
    Dim. 37 x 18 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00