#128Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#322Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.
#286Een schommelstoel in gebogen hout en vlechtwerk, in de stijl van Thonet. Restauratie achteraan.
#591Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
An African wooden ancestor figure.No longer availableDim. h 50,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#114Prosper BosteelsPeriod: 1881 - 1964“Het kerkje van Vlassenbroek aan de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pros Bosteels.
#606Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 200 x 128 cmEstimate: € 100 / 150