Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemdecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A.C.F

Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
Dim. h 41 cm
SKU: 2210240108.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 120 / 160

  • #452
    Guillaume Corneille
    Period: 1922-2010)

    “Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.

    "Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #659

    Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.

    A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #669

    Een houten commode met 3 laden.

    A wooden chest of drawers with 3 drawers.
    Dim. 90 x 103 x 53 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #548

    A 19th-century dressing table in burr veneer with a beveled triptych mirror and 3 drawers. One back leg has been restored.
    Dim. 150.5 x 121 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #688
    Hulschenreuther en Dupont- Fourdrigniers

    Een porseleinen servies van verschillende merken versierd met bloemen, waaronder diepe en platte borden, tassen en ondertassen, soepkommen en een melkkannetje. Alles samen 200 stuks.

    A porcelain dinner service by various brands decorated with flowers, including deep and flat plates, cups and saucers, soup bowls, and a creamer. A total of 200 pieces.
    Estimate: € 100 / 120
  • #647

    Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.

    A Murano style glass paste vase with millefleurs decoration.
    Dim. 29 x Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468

    Een Chinees porseleinen vierkant potje met vogels en floraal decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain square jar with birds and floral decoration. Marked at the bottom.
    Dim. 7,5 x 12 x 12 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #389
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    Dim. 54 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676

    Een vintage salontafel met spiegelblad en gechromeerd metalen frame.

    A vintage coffee table with mirrored top and chrome metal frame.
    Dim. 24,5 x 52 x 124 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #322

    Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.

    A lot of 5 old hand-colored etchings depicting birds.
    Dim. 29.5 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #200

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,79 ct. DEVVS1

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.79 ct. DEVVS1
    Dim. 8,27 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #297
    Val Saint Lambert
    Period: 1935

    An art deco vase, model John by Charles Graffart for Val Saint Lambert. Marked VSL Belgique at the bottom. Circa 1935.
    Dim. h 25.5 x Ø 15.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00