#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#659Een vintage keramische schenkkan in de vorm van een abstracte baardmankruik.
A vintage ceramic pitcher in the shape of an abstract Bellarmine jug.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#669Een houten commode met 3 laden.
#647Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.
#389Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
#676Een vintage salontafel met spiegelblad en gechromeerd metalen frame.
#322Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.
#200Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,79 ct. DEVVS1
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.79 ct. DEVVS1No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 3400 / 3600 -
#297Val Saint LambertPeriod: 1935Een art deco vaas, model John door Charles Graffart voor Val Saint Lambert. Onderaan gemerkt VSL Belgique. Ca. 1935.
An art deco vase, model John by Charles Graffart for Val Saint Lambert. Marked VSL Belgique at the bottom. Circa 1935.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 15.5 cmEstimate: € 60 / 80