#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
#557Een Art Deco koperen luchter met 5 lichtpunten en melkglazen coupes. 1 beugeltje aan coupehouder met breuk.
An Art Deco copper chandelier with 5 light points and milk glass cups. 1 bracket on cup holder with damage.No longer availableDim. 43 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#423Een lot van 18 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Edward VII, George V, George VI, 6 p. 1906, Farthing 1907, 1943
#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#84“Romeo and Juliet on the balcony”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Lindberg”. Naar het werk van Julius Kronberg.
"Romeo and Juliet on the balcony." A painting, oil on canvas, signed at the bottom "Lindberg." Inspired by the work of Julius Kronberg.No longer availableDim. 118 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104“Moeder met kind”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Mother with child." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#313J.H. KoelemanDe Avonturen van Pinkie Pienter. “De strijd om raket PX15”. Ed. Mulder, Amsterdam 1957. Hard cover, redelijk tot goede staat.
The Adventures of Pinkie Clever. "The Battle for Rocket PX15." Published by Mulder, Amsterdam 1957. Hardcover, fair to good condition.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#133Een paar metalen Indische Tulwar sabels.
#40Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 650 / 750 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met jachttafereel decor.
#510Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916.7/1000, 7.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650