Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemdecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A.C.F

Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
Dim. h 41 cm
SKU: 2210240108.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 120 / 160

  • #338

    Een vintage groene Murano glaspasta schaal.

    A vintage green Murano glass paste bowl.
    Dim. h 24 x l 76 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #146

    Een lot van 8 designstoelen met hout gebogen rug en zitvlak, gesteund op gechromeerd metalen poten.

    A set of 8 designer chairs with a bentwood seat and back, supported by chrome metal legs.
    Dim. 73 x 61 x 66 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #134
    Edward Pierre Buyck
    Period: 1888 - 1960

    “Koeien op de heide bij Brugge”, eerste helft 20ste eeuw, een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd Eddy Buyck.

    "Cows on the Heath near Bruges", first half of the 20th century, a painting, oil on canvas laid down on panel. Signed by Eddy Buyck.
    Dim. 45 x 61.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    Een grote Venetiaanse glazen luchter met 8 lichtpunten, de luchter dient opnieuw bekabeld te worden, 1 groot blad heeft schade, de onderste bel eveneens alsook een beschadiging in het midden (niet zichtbaar).

    A large Venetian glass chandelier with 8 light points, needs to be rewired, 1 large leaf is damaged, the lower bell as well as a damage in the center (not visible).
    Dim. h 90 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #240

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,06 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 1.06 ct.
    Dim. 4,54 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #354

    “Het atelier van de kunstenaar”, een aquarel, onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘73.

    "The artist's studio", a watercolor, signed illegibly and dated '73.
    Dim. 29 x 19.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #530

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916.7/1000, 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #324

    Een lot van 3 boxen jazz lp’s bestaande uit: -Verve Jazz Book, 10 LP set 2615 005. De rug hersteld met kleefband. -Jack Teagarden, King of the blues trombone, Epic JSN 6044, 3 lp’s. -Jazz History vol. II, 10 LP set, SIAE, nrs SM 3289, 3865, 3609, 3054, 3717, 3785, 3804, 3868, 3870 en 3911.

    A lot of 3 boxes of jazz LPs including: -Verve Jazz Book, 10 LP set 2615 005. Spine repaired with tape. -Jack Teagarden, King of the blues trombone, Epic JSN 6044, 3 LPs. -Jazz History vol. II, 10 LP set, SIAE, nos SM 3289, 3865, 3609, 3054, 3717, 3785, 3804, 3868, 3870, and 3911.
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een houten salontafel met glazen blad bovenop gevlochten rieten middenstuk en fijn houtsnijwerk met klauwpoten.

    A wooden coffee table with a glass top, caned center, and delicate wood carving with claw feet.
    Dim. 51 x 54 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #9
    A. Frank

    “Paard en Toren - Tweede Staat.” Ets & Aquatint op papier. Genummerd 4/4. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Horse and Tower - Second State." Etching & Aquatint on paper. Numbered 4/4. Signed outside the plate.
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237
    B.F.K.

    Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.

    An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.
    Dim. H 27 cm, Ø 17 cm.
    Estimate: € 160 / 220
  • #586

    Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A small Persian hand-knotted carpet with geometric decoration.
    Dim. 153 x 104 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00