Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemdecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.
A.C.F

Een paar cassolettes in gepolychromeerd porselein, met gedrukt bloemendecor en opgehoogde accenten. Gemerkt A.C.F. Gesigneerd A. Reuzi.

A pair of cassolettes in polychrome porcelain, with printed flower decoration and raised accents. Marked A.C.F. Signed A. Reuzi.
Dim. h 41 cm
SKU: 2210240108.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #108
Estimate: € 120 / 160

  • #318

    Een cache-pot in meerkleurig faience, laat 19e eeuws, Franse origine, met vogels gedecoreerd.

    A cache-pot in multi-colored faience, late 19th century, French origin, decorated with birds.
    Dim. 21.5 x 46 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78

    Een lot steengoed bestaande uit een waterkan en een pre-Columbiaanse stijl zadelkan.

    A lot of stoneware consisting of a water jug and a pre-Columbian style saddle flask.
    Dim. h 21, Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    A pair of bookends with bronze elephants.
    Dim. 27 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #322

    Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.

    A lot of 5 old hand-colored etchings depicting birds.
    Dim. 29.5 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #278

    Een lot bestaande uit een tinnen koffiekan en schaal. Diverse merktekens, 18e eeuws.

    A lot consisting of a pewter coffee pot and tray. Various maker's marks, 18th century.
    Dim. 19 & Ø 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een schommelstoel in gebogen hout en vlechtwerk, in de stijl van Thonet. Restauratie achteraan.

    A rocking chair in bentwood and caning, in the style of Thonet. Restoration at the back.
    Dim. 100 x 55 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #591

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld.

    An African wooden ancestor figure.
    Dim. h 50,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #309

    Een lot van 2 vintage emaillen straatborden, bestaande uit een verbodsbord en een straatnaam; “Morckhovenlei”.

    A lot of 2 vintage enamel street signs, consisting of a prohibition sign and a street name sign; "Morckhoven Lei".
    Dim. 30 x 50 & Ø 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #314
    Rubens

    "The Erection of the Cross." An etching on paper after P. P. Rubens. Prepared by Erin Corr, finished by J. B. Michiels.
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114
    Prosper Bosteels
    Period: 1881 - 1964

    “Het kerkje van Vlassenbroek aan de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pros Bosteels.

    "The church of Vlassenbroek on the Scheldt", a painting, oil on canvas, signed by Pros Bosteels.
    Dim. 49 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #536

    A set of 2 square metal coffee tables with glass tops in the style of Belgo-Chrom. Circa 1990.
    Dim. 52.5 x 60.5 x 60.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #606

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    Dim. 200 x 128 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00