#59“Rijhuizen bij valavond.” Olieverf op doek.
“Townhouses at nightfall.” Oil on canvas.No longer availableDim. 30 x 40 cm -
#654Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#615Een rond Chinees bijzettafeltje met snijwerk en marmeren blad, kan restauratiewerk gebruiken.
#203Een rijkelijk gedecoreerde koperen beker met putto op het deksel. Met handvaten van druivenranken.
#241Een paar Brussels porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen in het decor. Onderaan genummerd.
#494ZaghehEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd A-8409.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered A-8409.No longer availableDim. 284 x 77cmEstimate: € 50 / 70 -
#634Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.46 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#625Een strakke moderne salontafel in zebrano fineer.
A sleek modern coffee table in zebrano veneer.No longer availableDim. 28 x 130 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Een plaasteren herenbuste.
A plaster male bust.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#438Een uit jade gesculpteerde pauw op levensroos. Met houten sokkel in originele doos.
A peacock sculpted from jade on a rose of life. With wooden base in original box.No longer availableDim. 33cmEstimate: € 100 / 150