#395
Een lot van 18 munten uit Hongarije. Penning Lodewijk I, Ag. Frans Joseph I, 1 fl. 1881, 900/1000 12,34 g, 1 Kr. 1896 & 1915, 2 Kr. 1912, deze 835/1000. En 6 kleinere waarden. 5 Pengö 1939, 2 Pengö, 1941, 1 Pengö 1937 & 1944, alle 640/1000. 50 Schilling 1978, 500 Schilling 1980, 500 Schilling 1980 1000 J. Steyr, alle Ag 640/1000.
A lot of 18 coins from Hungary. Coinage Louis I, Ag. Francis Joseph I, 1 florin 1881, 900/1000 12.34 g, 1 Kr. 1896 & 1915, 2 Kr. 1912, the latter 835/1000. And 6 smaller denominations. 5 Pengo 1939, 2 Pengo 1941, 1 Pengo 1937 & 1944, all 640/1000. 50 Schilling 1978, 500 Schilling 1980, 500 Schilling 1980 1000 J. Steyr, all Ag 640/1000.No longer availableDim. Ag. Brut.> 130 gEstimate: € 200 / 240 -
#11
Een lotje oud verzilverde items bestaande uit 4 porte-mines, een oud koperen uitschuifbare pen, made in USA, een zakmesje, een zakspiegeltje, een sigarettenhouder en drie naaldenhouders.
#640
Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#516Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali
#187
Een lot van 3 vintage gepatineerd metalen wandlampen in de vorm van 3 lelies met 2 lichtpunten.
A set of 3 vintage patinated metal wall lamps in the shape of 3 lilies with 2 light points.No longer availableDim. 47 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#259
Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
#625
Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design.No longer availableDim. 160 x 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184Frans SiaensPeriod: 1907-1971/73
“Élegante au champ de course”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#227
Een vroeg 19e eeuws Frans geweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.
An early 19th-century French gun, transformed from flintlock to percussion.No longer availableDim. l 143 cmEstimate: € 150 / 200 -
#312
Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst. Engeland, XIXde eeuw.
#446
#450
Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
A gold coin. Albert I, 20 Francs. 6.45 g, 900/1000. Position A, French.No longer availableEstimate: € 400 / 450