Similar lots by type
-
#61
Een onderdeel van een wierrookbrander in jade, onvolledig.
A component of a jade incense burner, incomplete. -
#80
Een lot van 6 Koreaans aardewerken theekopjes.
A lot of 6 Korean earthenware tea cups. -
#231
Een koffie-en theeset, bestaande uit een koffiekan gemerkt Hutschenreuter, een theekan gemerkt Regout & Co., een melkkannetje en een suikerpot
A coffee and tea set, consisting of a coffee pot marked Hutschenreuter, a teapot marked Regout & Co., a creamer, and a sugar bowl. -
#261
Een lot van 3 sierborden in porselein gemerkt Copenhagen.
A lot of 3 decorative plates in porcelain marked Copenhagen. -
#209Capo di Monte
“Zwerver met hond”, een gepolychromeerd porseleinen beeld gemerkt met de gekroonde N van Capo Di Monte.
"Tramp with dog", a polychrome porcelain statue marked with the crowned N of Capo Di Monte. -
#128
Een lot van 2 houtgesneden kistjes met Chinese taferelen.
A lot of 2 wooden carved boxes with Chinese scenes. -
#222
Een lot van 5 oud porseleinen beeldjes waarvan de 2 middenformaatjes gebroken/gelijmd.
A lot of 5 old porcelain figurines, with the 2 medium-sized ones broken and glued. -
#235
Een houten gesculpteerde tafellamp in de vorm van een Chinese wijze met tiffany stijl glazen kap.
A wooden sculpted table lamp in the shape of a Chinese sage with a Tiffany-style glass shade. -
#122
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor, op houten sokkel. Vervaging aanwezig. Eind 19e eeuw.
A Chinese porcelain vase with figurative decoration, on a wooden base. Fading present. Late 19th century. -
#207Rosenthal
Een porseleinen beeldje van een eendje. Onderaan gemerkt.
A porcelain figurine of a duckling. Marked at the bottom. -
#275
Een Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor.
A Chinese porcelain ginger jar with floral decoration. -
#114Capo di Monte
Een lot van 13 stuks divers porselein, biscuit en kunststof beeldjes van Capo Di Monte.
A lot of 13 pieces of various porcelain, biscuit, and plastic figurines from Capo Di Monte. -
#232
Een cache-pot met schaal met oosterse decoraties.
A cache-pot with bowl with oriental decorations. -
#278
Een Chinees porseleinen zeshoekige vaas met vlinders en floraal decor.
A Chinese porcelain hexagonal vase with butterfly and floral decoration. -
#215Maastricht.
Een antieke cache-pot op losse voet, P. Regout & Co - Maastricht.
An antique cache-pot on a separate base, P. Regout & Co - Maastricht. -
#95
Een lot van 3 handgemaakt, traditionele Wajang theaterpoppen.
A lot of 3 handmade traditional Wayang theater puppets. -
#94
Een lot varia brocante. Beeldjes, biscuit, tin, verzilverd, tasje, etc. Circa 33 stuks. twee artikelen zijn kapot
A lot of various bric-a-brac. Figurines, bisque, tin, silver-plated, bag, etc. Approximately 33 pieces. Two items are broken. -
#79
Een lot vintage kinderservies bestaande uit 2 warmhoudbordjes, 4 bordjes en een tas. Arzberg, Limoges en Benraad.
A lot of vintage children's tableware consisting of 2 warming plates, 4 plates, and a cup. Arzberg, Limoges, and Benraad. -
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes. -
#75
“Guan Yin”. Een Ivorine beeld.
"Guan Yin." An ivory statue. -
#234Karlsbader
Een set van een ronde en een rechthoekige porseleinen schaal met vergulde decoraties, Karlsbader gemerkt.
A set of a round and a rectangular porcelain bowl with gilded decorations, marked Karlsbader. -
#198
“Guanyin”. Een houten gesculpteerd wandbeeld, Indonesië.
"Guanyin". A wooden carved wall sculpture, Indonesia. -
#262
Een Chinees porseleinen vaasje met vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with butterflies and floral decoration. Marked at the bottom. -
#264Imari
Een lot van een Imari porseleinen kom en sierbord.
A lot of an Imari porcelain bowl and decorative plate.
Other lots in this auction
-
#218
Een glazen stolp met een wassen madonna beeld.
A glass dome with a wax Madonna figure.Online onlyPlace a bid › -
#180
“Anglia, Scotia et Hibernia” & “The Kingdome of Scotland”. Een paar geografische kaarten op papier.
"Anglia, Scotia et Hibernia" & "The Kingdome of Scotland". A pair of geographical maps on paper. -
#272
Een lot van 4 blauw-wit porseleinen sierborden met figuratief decor, onderaan gemerkt Canton. En 3 Chinees porseleinen sierborden, meerkleurig, onderaan gemerkt.
A lot of 4 blue and white porcelain decorative plates with figurative design, marked Canton at the bottom. And 3 Chinese porcelain decorative plates, multicolored, marked at the bottom. -
#112
“Sint Hiloniuskerk”, een schilderij, olieverf op doek, achteraan gemonogrammeerd ‘CM’ en gedateerd 1920.
"Sint Hiloniuskerk" is a painting, oil on canvas, monogrammed 'CM' and dated 1920 on the back. -
#59J Van Neste
Een Art Nouveau bronzen vide-poche met druivelaar in het reliëf. Gesigneerd “J VAN NESTE”. Bijgevoegd vergulde bronzen vide-poche.
An Art Nouveau bronze vide-poche with grapevine in relief. Signed "J VAN NESTE". Includes a gilded bronze vide-poche. -
#71
Een lot van zes Afrikaanse houtsnijwerken inclusief vier maskers en twee decoratieve objecten. Traditionele Afrikaanse stijl.
A lot of six African wood carvings including four masks and two decorative objects. Traditional African style. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#223
Een polychroom porseleinen beeldje van een kindje op een stoel als tabaksdoos. Opschrift vooraan “Grandpapa”. Boekje in hand afgebroken.
A polychrome porcelain figurine of a child on a chair acting as a tobacco box. Front inscription reads "Grandpapa". Book in hand is broken off. -
#89
Een set van 2 handbeschilderde Chinese porseleinen borden met de afbeelding van een rustende dame.
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#152
Een lot van 33 varia SC strips, diverse titels en uitgaven. Onder meer Jommeke, Kuifje, Smurfen, Jerom, etc.
A lot of 33 assorted softcover comic strips, various titles and editions. Including Jommeke, Tintin, Smurfs, Jerom, etc. -
#113
Een varia lot Afrikaanse items, bestaande uit 2 hout gesculpteerde beeldjes, 2 speerpunten en een houten werktuig.
A variety lot of African items, consisting of 2 carved wooden figurines, 2 spearheads, and a wooden tool. -
#181
Een set van 2 handbeschilderde zwart metalen vaasjes.
A set of 2 hand-painted black metal vases.