#82Jan Govaerts
“Boszicht met watermolen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest view with water mill.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#448
Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
A celadon-coloured Chinese porcelain tea caddy.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 90/120 -
#596
Een Oosters handgeknoopte loper.
#682Poussette Fauconier
“Petit nu à la chaise”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
#187
#654
Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100/140 -
#2
Een Engels mahoniehouten boekenkastje.
An English mahogany bookstand.No longer availableDim. 86 x 48 x 26cmEstimate: € 40/60 -
#43Nathan
Een beige lederen handtas, gemerkt N.
A beige leather handbag, gemerkt N.No longer availableDim. h 25 x b 37 cmEstimate: € 50/70 -
#338
Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
#300
Een grote, platte dekselpot in cloisonne met een veelkleurig floraal decor.
A large covered pot in cloisonné on bronze with a colourful floral decor.No longer availableDim. h 20 x Ø 38 cmEstimate: € 40/60