#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
#113
Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base. -
#126
Een lot van 2 vintage houten spaander dozen, afkomstig uit een klooster.
A lot of 2 vintage wooden chip boxes, originating from a monastery. -
#72
#55A Prior
#22
#98
Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
An oval mirror in a gilt frame. -
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#31Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971
“Blinde Sint Franciscus”, een lithografie op papier, gemonogrammeerd JH. en genummerd 6/16
"Blind Saint Francis", a lithograph on paper, monogrammed JH. and numbered 6/16 -
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case.