#86Een dubbel wijnrek in gegalvaniseerd metaal voor 300 flessen.
#64Een paar Chinese vlinderborden, onderaan gemerkt.
#2L. DurtEen tinnen wijnmand in art-nouveau stijl met een decor van druivenranken, gesigneerd L. Durt. Kleine schade.
#62Een antiek olielamp in gepatineerd brons op marmeren voet en melkglazen bol.
An antique oil lamp in patinated bronze on marble base with milk glass globe.No longer availableOnline onlyDim. 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#63Val Saint LambertEen kleurloos kristallen vaas, gemerkt met label en eveneens onderaan gesigneerd, Val Saint Lambert.
#218Een staande lamp met massief messingen voet.
A lot related to smoking consisting of a vintage cigar box, a book about cigars, and a tobacco box, Players Navy Cut.No longer availableOnline onlyDim. 4.5 x 12.5 x 23 cmEstimate: € 20 / 30