#61Microscoop in kistje. Winkel-zeiss Gottingen nr 77802.
#128“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#135Een massief rood koperen melkkit.
#50Een beeldje van een oude wijze in speksteen. Chinees werk.
#278E.S. GermanyEen porseleinen vaas in kobalt blauw met een decor in goudverf en een romantische afbeelding gemerkt E.S. Germany.
#39Een set van 2 oude tinnen kandelaars.
#110P. Peelman‘Rouwstoet door besneeuwde velden’, olieverf op doek, getekend P. Peelman
#30WedgewoodPique fleur gestempeld WEDGEWOOD. Olijfgroen.
A set of 2 candle holders in silver-plated metal, marked Wiskemann.No longer availableOnline onlyDim. h 10 x l 23.5 cmEstimate: € 20 / 30