#49VallaurisCéramique “Le Dauphin”. Een vintage meerkleurige vaas. Onderaan gemerkt en gelabeld.
#230Een lot steengoed bestaande uit twee kleine kannen, twee vazen (schilfer aan de grootste) en twee steinen.
#123Een bronzen beeldje van een ridder.
#164Een lot van 4 handtassen. Diverse modellen.
#11M Vanthournout“3 trekpaarden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#19Een mandje in kristal, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
A small basket in crystal, colorless and dyed blue in the mass.No longer availableOnline onlyDim. h 18 x l 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#45Een gipsen beeld van een hofnar.
#218NobuckEen lederen bruine handtas.
A brown leather handbag.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#146Een Perzisch handgeknoopt tapijt met rood-blauw decor. 2 gaatjes aanwezig.
A Persian hand-knotted carpet with a red-blue design. 2 holes present.No longer availableOnline onlyDim. 200 x 125 cmEstimate: € 40 / 60 -
A lot of 2 vintage sewing tools including a 'Pin-It Skirt Marker' and a measuring stick from the sewing studio.No longer availableOnline onlyDim. l 100 cmEstimate: € 10 / 20