#236Een paar kandelaars van verguld messing.
#187Een paar kleine koperen kandelaars, naar oud voorbeeld.
#123Een bronzen beeldje van een ridder.
#98Een ovalen spiegel in vergulde lijst.
#63Een rood glazen art deco vaasje met een zwart floraal beschilderd decor.
#64Een groen keramische art deco asbak voor een pijp, onderaan gemerkt VB en genummerd 1078.
#30Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Anno 1950
#258Een lot van 2 moderne opbergdoosjes in plexiglas.
#171Een vrouwenprofiel in steencomposiet, art deco stijl. Op marmeren sokkel.
A women's profile in stone composite, art deco style. On a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 31 cmEstimate: € 60 / 100