A lot of 4 pre-Columbian Taino figures in a squatting position, made from various types of stone.No longer availableDim. 20 & ... & 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#474Period: 1981Lithografische reproductie van pagina 45 uit het album ‘L’affaire Tournesol’ door Hergé.
Lithographic reproduction of page 45 from the album 'The Calculus Affair' by Hergé.No longer availableDim. 70/100 cmEstimate: € 90 / 120 -
#41Een tafellamp van zamak met een verliefd koppel. Naar A. Moreau.
#54Francis CristauxPeriod: 1956 - ....“Strandzichten”, een lot van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd F. Cristaux.
#551Een schouwpendule van zwart marmer.
#143Bronzen Hazen. Gemerkt.
#432“Moke Père” Monsengwo(Moke)Period: 1968 - ....“Minuterie de Matadi, Farine de froment Zaire”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd ‘Moke’ (Père).
#258Een robuust ijzeren geldkistje.
#158Een massieve koperen lampenvoet met kap.
A solid copper lamp base with shade.No longer availableDim. h 138 cmEstimate: € 30 / 40