Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met traditioneel decor met figuren.

A pair of Chinese porcelain lidded vases decorated with traditional figures.
Dim. h 44 cm
SKU: 1612250228.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #228
Estimate: € 80 / 120

  • #2
    Jan Bosschaert

    ‘Vrouwe Justitia’, een offset litho gemaakt in opdracht van Kluwer rechtswetenschappen. Getekend J. Bosschaert en genummerd 22/45. Niet ingekaderd.

    ‘Lady Justice’, an offset lithograph commissioned by Kluwer Legal Publishers. Signed by J. Bosschaert and numbered 22/45. Not framed.
    Dim. 20/19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een verguld messingen sac à perles-luchter in Empire-stijl, zes lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes.

    A gilded brass sac à perles chandelier in Empire style, six light sources with flame-shaped frosted glass shades.
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #152
    Dariss

    ‘Vrachtschepen aan de kade’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werkje, getekend Dariss.

    ‘Freighters at the Quay’, oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Dariss.
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    Een commode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV stijl, kleine schade.

    A chest of drawers in Louis XV style with a marble top and bronze fittings, minor damage.
    Dim. 91 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20

    Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijbehorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with fine pearls.
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #227

    Een lot antieke koperen kandelaars bestaande uit 3 sets 18/19e eeuwse en één mogelijk laat 17e eeuws exemplaar.

    A lot of antique copper candlesticks consisting of 3 sets from the 18th/19th century and one possibly late 17th-century piece.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #46

    Een set van 6 stoelen in Louis XVI stijl waarvan één met armen.

    A set of 6 Louis XVI style chairs, one with arms.
    Dim. 94 x 58 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #160

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.50 ct in total.
    Dim. 4,23 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #199
    Victor Blom

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op paneel. Getekend V. Blom ‘58.

    'Fishing boats in the harbor', oil on panel. Signed V. Blom '58.
    Dim. 59/72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een console met lade en met spiegel van rood hout met art nouveau decor.

    A console with drawer and mirror of red wood with Art Nouveau decoration.
    Dim. h 64, 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #50

    Een 18 kt geelgouden slavenarmband bewerkt met zwarte gevlochten koord.

    An 18 kt yellow gold bangle bracelet embellished with black braided cord.
    Dim. Bruto: 24,40 g
    Estimate: € 1000 / 1200

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00