Similar lots by type
-
#51Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee van Creil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
Lot de faïence composé de quatre assiettes de Regout, deux de Creil & Montereau (dont une fêlée) et une d'Engels, ainsi qu'une théière. Quelques éclats de bordure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
Une cruche de poterie de Cologne. Un cheveu en haut.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#73Royal Plazuid, GoudaEen grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
Une grande assiette en poterie de Gouda à décor multicolore 'Gouda'. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#239Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.
Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#227CamdenEen reeks van 17 borden van zachte pasta met blauw-wit decor en geaccoleerde rand.
Un ensemble de 17 assiettes à pâtes molles à décor bleu et blanc et bords festonnés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#290Een kannetje van lusterware met handgeschilderd bloemendecor.
Une cruche de lustre avec décor floral peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#209Toussi CourtEen paar grote aardewerken vazen met decors van wapenschilden. Eén met deksel.
Une paire de grands vases en faïence à décors d'armoiries. Un avec couvercle.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 - 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#151Een merkwaardige hoge dekselvaas van gecraqueleerd Chinees aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en personages, waarbij enkele in reliëf. Vogeltje op het deksel gerestaureerd.
Un remarquable vase haut à couvercle en faïence de Chine craquelée, orné d'un décor multicolore d'animaux et de personnages dont certains en relief. Petit oiseau sur le couvercle a été restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#261Een antieke kruik van bruin geglazuurd steengoed.
Ancienne verseuse en grès émaillé marron.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#179Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#248Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#69Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#251Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
Lot de faïence, composé d'un grand et d'un petit vase convexe, le plus petit marqué van Zaalberg, d'une figurine de rhinocéros, d'une Vierge à l'enfant émaillée, d'un Christ en terre à pipe(?), d'une plaque de Delft avec un paysage, marqué de Porceleyne Fles et une plaque commémorative avec l'inscription "Des Pays-Bas fortement battus, la reconstruction est maintenant en pleine vigueur".No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#269Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
Quatre pots et un pot en faïence. Marques de Limoges, Boch et Sarreguemines.No longer availableOnline onlyDim. Ø: +/- 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#291Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#122Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#198Poterie du vieux MontmartreEen aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
Vase en forme de livre en faïence. La couverture multicolore de « Ballade des Proverbes » de François Villon sert de toile de fond. Décor de Nicolas Constantin Argyriades. Paris, période 1910 - 1960. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25 / 30 -
#60Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
Un plat et un panier de majolique portugaise. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#247Geert Kunen“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#79Esther Guillén“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#113Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.
Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#296Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.
Un scribe de voyage en noyer avec une surface d'écriture en vachette. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 45 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#91Een achthoekige schotel van meerkleurig chinees porselein met bloemen, een reiger en twee vrouwen in een riksja voortgetrokken door een ree in het decor.
Un plat octogonal en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs, d'un héron et de deux femmes en pousse-pousse tiré par un cerf.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#82Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.
Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.No longer availableOnline onlyDim. H:52cmEstimate: € 40 / 60 -
#88Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#206Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#217Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
Plat ovale en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#93Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20 / 25 -
#10Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.No longer availableOnline onlyDim. h: 34,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#274Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#183Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#192CapodimonteDrie groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit. Enkele kleine beschadigingen.
Trois groupes de biscuit italien multicolore. Quelques dommages mineurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#94Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25 / 35


