Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.

Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.

Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.
Online only
Dim. 42 x 29 & 32 x 37 cm
SKU: 2102220252.
Categories: Aziatisch, doek.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #252
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #159

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #100
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘55.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 91 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #102

    Een antieke Tibetaanse tangka met meerdere voorstellingen van Boeddha.

    Un ancien tangka tibétain avec de multiples représentations de Bouddha.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 39 cm
    Estimate: € 600 / 750
  • #210

    Een Indische Mogulscène, gouache op zijde.

    Une scène indienne de moghol, gouache sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #250
    Van Bavels (?)

    “Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234
    Gaston Larrieu
    Period: 1908 - 1983

    “Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #68

    Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.

    Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161
    Van den Burgh

    “Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 43 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #67

    Een lot van vier verschillende porseleinen dekseldoosjes, waarbij een hartvormig met blauw glazuur van Christian Dior, één van Limoges en één Japans en een Portugees met Japans decor.

    Lot de quatre boîtes à couvercle en porcelaine différentes dont une en forme de coeur à glaçure bleue de Christian Dior, une de Limoges et une japonaise et une portugaise à décor japonisant.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4, 9 & 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #110
    A. de Seck

    “Winters landschap” & “Waterlandschap met burcht”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Paysage d'hiver & Paysage d'eau avec château. Deux peintures, huile sur toile. Les deux signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 102 x 80 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #215
    E. Muller

    “De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.

    Le Petit Fumeur. Huile sur toile. Signée. Avec rapport de restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #194

    Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #152

    Een ijzerhouten sculptuur met vissen.

    Une sculpture en bois de fer avec des poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #220
    Perton

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Portrait posthume de Monsieur Kruymel” Huile sur toile. Signée et datée 1941.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    E. Deleers

    “Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de mer et sur le brise-lames à Knokke. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #256
    A. Broekaart

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #199
    Jan De Bondt
    Period: °1937

    “De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.

    Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 120 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #49

    “Zeeman met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Marin à la pipe. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #247

    Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.

    Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 & 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #277

    Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 cm

Other lots in this auction

  • #65

    “Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    “Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #270

    “Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.

    Cowboy avec des chevaux de tronçonnage . Un groupe italien en plastique sur une base en bois. Conçu par A. Santini.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #53

    “Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.

    “Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #104

    Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #267
    Ernest Claes

    Twaalf boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Douze livres de l'auteur ou en rapport avec son œuvre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #212
    Alma Ceulemans
    Period: °1926

    “Abstract”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    “Composition abstraite”. Deux dessins à l'encre sur papier. Tous deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20,5 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #20
    Wedgwood

    Een aardewerken soepterrine met een blauw op wit decor van bloemen en bladeren en getooid met bloemkoolvormige dekselknop. Onderaan gemerkt. Zonder pollepel.

    Soupière en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et feuilles et ornée d'un bouton de couvercle en forme de chou-fleur. Marqué en bas. Sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #193
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #284

    Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.

    Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 97 x 102 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #132

    Een tinnen olielampje. Art nouveau.

    Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More