#84Een olielamp van blauw glas met handgeschilderd decor.
#24Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
#57E. Haegemans710“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
#212Een gietijzeren weegschaal tot 2 kg.
#109Twee stuks blauw en wit aardewerk, bestaande uit een sierbord van Boch en een schenkkan met schotel. De tweede beschadigd.
#204Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35