Similar lots by type
-
#327
Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.
-
#7Franklin Mint Precesion Models
‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.
Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#331
Een lot van 3 vintage meettoestellen waaronder een duiven constateur en een ander toestel van de firma Martens te Brussel en een toestel om temperatuur te registreren van het merk Fuess te Berlijn.
-
#387
Een Chinees gepolychromeerd houtgesculpteerd paneel met vergulde delen.
-
#293
“Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.
-
#283
Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
-
-
#97Märklin
Een uitgebreid lot Märklin, bestaande uit enkele locomotieven, diverse wagons in originele doos, sporen en speelmaquette opstelling met toebehoren. Schaal HO.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#333Culinox Spring
“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
-
#128Ritzenhoff Smoking ca 2000
Een collectie van 6 asbakken gedecoreerd door diverse kunstenaars (Thomas Marutschke, Auge, Sieger, Selden, Stappert, Ladeiro). In oorspronkelijke houten kistjes. Zes stuks. We voegen er een aansteker van Dupont aan toe.
-
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
-
#413Poterie des 3 Terres
Een aardewerken lamp met floraal decor in het reliëf. Met kunststoffen kap. Binnenin label.
-
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
-
#258Capo di Monte
“Florence, Capo Di Monte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
-
#328
“Boerenkoppel”, een set van 2 beeldjes in Vlaams aardewerk.
-
#48
Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.
-
#308Val Saint Lambert
Een zes-zijdig, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
-
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#313Delfts blauw
Een achthoekige bolle dekselvaas van gepolychromeerd Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt AK.
-
#303Steiff, GermanyPeriod: 1950
Een grote schildpad/voetbank, gemerkt Steiff, Germany. Mist zijn/haar ogen. Ca. 1950.
-
#338Wiskemann
Een art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
Place a bid ›Dim. h 14 cm -
#491
Een Chinees porseleinen balustervaas met figuratief tafereel met 6 dames, opschriften en vlinder handvaten. Vroeg 20e eeuw.
-
#257S.A. Boulanger
“S.A. Boulanger”, een vintage tafellamp in staal en messing. Met zijn originele kap waarvan de bevestiging niet meer origineel.
-
#277
“De zaaister”, een beeld in kunstbrons naar Charles Ruchot op marmeren voet. Draagt handtekening.
Other lots in this auction
-
#37
Een lot LP’s en singles in het genre Jazz en Blues bestaande uit: Basie/Eckstine incorporated - VR56020, Big Bill Broonzy - B08102L - V3002 - V3003, Big Bill Blues - LDM30.037, Miles in Berlin - S62976, Johnny Costa - CRL57020, The Jonah Jones Quartet - T1039 - T1083, Erroll Garner - 9279113, Stephane Grappelli - 302DP32, 25 géants du piano jazz - DP64, The Mills Brothers - MCA24039, Django Reinhart - 12002, Flip Phillips - 94040EPC, Slim Gaillard - GEP8595, Art Tatum - 94020EPC, Bessie Smith - (..)
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#337
Een laat 19de eeuws postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
-
#271W. Lübke & C. Lützow
“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.Place a bid ›Estimate: € 75/125 -
#3
Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures. -
#73
“Tintin”, “Super Kuifje” & “Kuifje”. Een lot van 56 vintage magazines, 9 “Kuifje Special” strips met diverse titels en bijgevoegd 2 Kuifje magazines.
Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#63OKA
Een 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#18
Een lot van acht keramische Majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
Place a bid ›Dim. 15 x 15 cm -
#21
Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
-
#43Marc Sleen
Een lot van 16 eerste drukken van Nero. Bestaande uit;”De lolifanten, Arthur de vetvogel, De Matras van Madras, De gouden kabouter x2, Baringo, Toffe Theo, De blauwe mannen x2, De dolle dinas, Kakelende kaketoe, Hoed je voor Kastar, Magellaan II x3, Zongo in de kongo”.
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#8Perfecta
Een vintage startpistool, Perfecta D.B.P. Germany in originele verpakking met handleiding en losse flodders.
Place a bid ›Estimate: € 30/50 -
#113Hergé
“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
“Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.Place a bid ›Estimate: € 250/300