Other lots in this auction
-
#688Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
Une maquette d'avion et de char Sherman.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35 / 40 -
#469Ohara KosonPeriod: 1877 - 1945“Havik en mus op besneeuwde tak”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1910.
Hawk and Sparrow on Snowy Branch . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Vers 1910.No longer availableDim. 34 x 18,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4308 diverse medailles, Amélioration de l’Espèce Chevaline - Verbetering der Paardenrassen. Koninkrijk België - Royaume de Belgique. Begin XXste eeuw. Zilver.
8 médailles différentes, Amélioration de l'Espèce Chevaline - Amélioration des races de chevaux. Royaume de Belgique - Royaume de Belgique. Début XXème siècle. Argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#466GhasghaiEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis en laine turque noué à la main.No longer availableDim. 310 x 208 cmEstimate: € 120 / 200 -
#146Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.
Commode Louis XVI en acajou de style Adam. Trois tiroirs et plateau en marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 125 x 63 cmEstimate: € 400 / 600 -
#444Denis DolphynPeriod: 1902 - 1992“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#5101 gouden munt “Conservation” van 100.000 Rupiahs. Verso: varaan. Au 900/1000. Indonesië 1974.
1 pièce d'or Conservation de 100 000 roupies. Verso: varan. Au 900/1000. Indonésie 1974.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#9Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#503“Theaterspeler”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono met roterend gezicht. Onderaan gesigneerd.
Theatre Player . Un okimono en ivoire finement sculpté avec une face tournante. Signé en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#11Een art nouveau tinnen siermand, versierd met bloemen in reliëf. Bijgevoegd een verzilverd metalen tafelschuier met blik.
Un panier décoratif Art Nouveau en étain, décoré de fleurs en relief. Inclus un couvercle de table en métal argenté avec étain.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#70Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.
Une bague en or jaune blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#603Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.
Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65 / 75



