Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar dekselpotten van brons en glas met een ruitmotief.

Een paar dekselpotten van brons en glas met een ruitenmotief.

Paire de pots couverts en bronze et verre à motif de losanges.
Dim. h: 25 cm
SKU: 0803160307.
Categories: Brons, Glaswerk.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #307
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #411

    Een lot glaswerk bestaande uit een bonbonnière versierd met olifantenkoppen en een jongen, een pique-fleurs in de vorm van een waterdraagster en een schaal in een verzilverd metalen montuur in art-nouveaustijl( gemerkt WMF).

    Lot de verres comprenant une bonbonnière décorée de têtes d’éléphants et d’un garçon, un pique-fleurs en forme d’une porteuse d’eau et un plat en métal argenté de style art nouveau de la marque WMF.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #748

    Twee kerkkandelaars van verguld brons in barokke stijl. Met lichtjes afwijkende versiering.

    Deux candélabres d’église en bronze doré de style baroque. Les décorations diffèrent légèrement.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #435
    Guerlain

    “Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.

    “Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #800
    Guerlain

    Twee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.

    Deux déodorants de 100 ml et deux gels mousses de 150 ml et un lotion de 75 ml. Nous ajoutons un fac-similé de 1998.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #601
    Jules Moigniez

    “De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.

    “Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #613

    “Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.

    “Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. H: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #540
    Molinard

    Een vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 30 ml et un gel bain-douche de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #610
    Guy Laroche

    “Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.

    “Fidji”. Un vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #585
    Kenzoki

    Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.

    Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #204

    “Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.

    “Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #520
    Christian Dior Poison

    Twee vaporisators: een esprit de parfum van 10 ml en een eau de Cologne van 100 ml.

    Deux vaporisateurs: un esprit de parfum de 10 ml et une eau de Cologne de 100 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #673

    “Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.

    “Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.
    No longer available
    Dim. H 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    “Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.

    “Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #608

    “De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #590
    Morabito pour homme

    Twee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #603

    Een paar glasramen met afbeeldingen van oude affiches van het cabarettheater “Le Chat noir” te Parijs.

    Paire de vitraux représentant des scènes du cabaret “Le Chat Noir” à Paris.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627

    “Water voor een reiziger”. Een groep van bruingepatineerd brons op een sokkel van marmer en arduin. Naar een werk van Rancoulet.

    “De l’eau pour un voyageur”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre et pierre de taille. D’après un modèle de Rancoulet.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #786

    Een lot van twaalf apothekersflessen van amber gekleurd glas in diverse uitvoeringen.

    Lot de douze pots de pharmacie en verre de couleur ambre. Différentes formes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    “Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.

    “Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #609

    Twee voorstellingen van een engeltje, resp. met een fakkel en een boog. Bruingepatineerd brons op arduinen sokkels. Naar werken van Levy.

    Deux représentations d’un angelot, respectivement avec torche et avec arc. Bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après des modèles de Lévy.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #678
    Suzanne Bizard

    “Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #670

    “Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.

    “Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #510
    Christian Dior

    Twee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.

    Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #605
    Ungaro

    Een eau de toilette van 75 ml en een Diva eau de toilette van 50 ml.

    Eau de toilette de 75 ml et une eau de toilette Diva de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #25

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.

    Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #642

    Een paar Japanse houtsneden. Gesigneerd.

    Paire de gravures sur bois japonaises. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #530
    Lady Di en Guess by Georges Marciano

    Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 30 ml.

    Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #567
    Royal Boch

    “Big cat”. Beeld van goud gepatineerd aardewerk. Naar een ontwerp van P. Villas.

    “Big cat”. Sculpture en faïence dorée. D’après un concept de P. Villas.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #689
    Kaiser

    Paar dekselvazen van blauw en wit porselein. Gemerkt.

    Paire de vases couverts en porcelaine bleue et blanche. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit een kokervaasje, een grote vaas en een klein bol vaasje. Allen gemerkt.

    Lot de cristal taillé coloré vert dans la masse comprenant un vase cylindrique, un grand vase et un petit vase sphérique. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. 25, 20 en 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #247

    “Romantisch koppel”. Een bronzen groep naar Aug. Moreau, gemonteerd als lamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    “Couple romantique”. Groupe en bronze d’après Auguste Moreau, monté en lampe avec abat-jour dans le goût de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #831

    Twee bergères van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Deux bergères en bois sculpté de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #277

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Portugees werk. Kleine randschilfer.

    Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Travail portugais. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #636

    Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.

    Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.
    No longer available
    Dim. H 124 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #495
    Yves Rocher pour homme

    “Aztek”. Een vaporisator eau de toilette van 100 ml. We voegen er een grote sjaal aan toe.

    “Aztek”. Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml. Nous ajoutons un grand châle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #450
    Chanel

    Een vaporisator eau de toilette van 50 ml voor mannen. We voegen er een badzeep van 150 g in gesloten verpakking aan toe.

    Vaporisateur d’eau de toilette pour homme de 50 ml. Nous ajoutons un savon de 150 g dans son emballage fermé.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More