Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Delfts blauw, 6-hoekig porseleinen vazen met floraal decor en waterlandschap met burcht. Onderaan gemerkt 514.
Een paar Delfts blauw, 6-hoekig porseleinen vazen met floraal decor en waterlandschap met burcht. Onderaan gemerkt 514.
Een paar Delfts blauw, 6-hoekig porseleinen vazen met floraal decor en waterlandschap met burcht. Onderaan gemerkt 514.
Een paar Delfts blauw, 6-hoekig porseleinen vazen met floraal decor en waterlandschap met burcht. Onderaan gemerkt 514.

Een paar Delfts blauw, 6-hoekig porseleinen vazen met floraal decor en waterlandschap met burcht. Onderaan gemerkt 514.

A pair of Delft blue, 6-sided porcelain vases with floral decoration and a water landscape with a castle. Marked with 514 at the bottom.
Dim. 29,5 cm
SKU: 2708240317.
Category: Porselein.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #317
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #312

    Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.

    A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 65,55 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #399

    Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.

    A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #390

    Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.

    Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.
    No longer available
    Dim. 1,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #714

    Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.

    A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 34 x l 35 x d 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.

    A pair of ginger jars made of Chinese porcelain with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. 29 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #647

    Een paar Chinese porseleinen vazen, blauw-wit met karakters en floraal decor.

    A pair of Chinese porcelain vases, blue and white with characters and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 36,5 x Ø 17 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #30

    Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.

    An 18 karat yellow gold link bracelet.
    No longer available
    Dim. 3,82 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #611

    “Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.

    "Geisha". A multicolored Satsuma porcelain figurine with gilded decoration.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #237
    Limoges

    Een 110-delig servies van Limoges, L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Bestaande uit 14 platte borden, 14 diepe borden, 14 grote dessertborden, 14 kleine dessertborden, 14 grote ondertassen (1 met kleine schilferschade), 8 kleine ondertassen, 14 tassen, 8 kleine tassen, 1 koffiekan, 1 suikerpotje, 1 melkkannetje, 1 sauskom, 1 grote kom, 3 schalen en 2 terrines.

    A 110-piece Limoges dinner set by L. Bernardaud & Co, Saint-Saens. Includes 14 dinner plates, 14 soup plates, 14 large dessert plates, 14 small dessert plates, 14 large saucers (1 with minor chip), 8 small saucers, 14 cups, 8 small cups, 1 coffee pot, 1 sugar bowl, 1 creamer, 1 gravy boat, 1 large bowl, 3 platters, and 2 tureens.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #523

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.

    A pair of ginger jars in Chinese porcelain with a blue on white decoration of auspicious symbols on a floral background.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #294
    Royal Albert Bone China

    “Moss Rose”. Een lot van 27-stuks porselein servies, onderaan gemerkt. Bestaande uit 6 kopjes, 18 schoteltjes en bordjes, koekjesschaaltje, suikerpot en melkkannetje.

    "Moss Rose." A lot of 27 pieces of porcelain tableware, marked at the bottom. Consisting of 6 cups, 18 saucers and plates, biscuit plate, sugar bowl, and creamer.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #492

    “Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.

    "Spanish dancer" & "Two Dancers". A lot of 2 porcelain figurines. Repair on the finger.
    No longer available
    Dim. H: 18 & 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase with 6 openings. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #637

    Een Chinees porseleinen kalebasvaas. Blauw-wit met landschappen in het decor.

    A Chinese porcelain gourd vase. Blue and white with landscapes in the decoration.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.

    An 18 karat white and yellow gold ring with the letter M.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #554

    Een lot van 12 diverse Netsuke beeldjes van mammoetivoor, walvis bot en porselein, Meji-periode.

    A lot of 12 diverse Netsuke figurines made of mammoth ivory, whale bone, and porcelain, Meiji period.
    No longer available
    Dim. H: 6 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #420

    Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.

    A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.
    No longer available
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #659

    Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.

    A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538

    Een Chinees porseleinen pagode in blauw en wit decor in vier niveaus.

    A Chinese porcelain pagoda in blue and white decoration, in four levels.
    No longer available
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #553

    Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.

    A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #451
    Albert Anker Langenthal Suisse

    Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.

    A lot of 9 vintage porcelain decorative plates in box, various designs and themes by Albert Anker. Marked Suisse Langenthal.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #375

    Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.

    A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.
    No longer available
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #715

    “Schipper met pijp”, een bronzen beeldje op zwart marmeren voet, niet gesigneerd.

    "Shipper with pipe", a bronze statue on a black marble base, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #449

    Een spiegel in een houtgesculpteerde kader met verliefde vogels en een overvloed aan bloemen.

    A mirror in a wooden sculpted frame with lovebirds and an abundance of flowers.
    No longer available
    Dim. 100 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #657
    Mathmos Lunar

    Een xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’. De schakelaar is stuk en de punt bovenaan ontbreekt alsook gedeukt.

    An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, based on the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon' in Tintin comics. The switch is broken, the top point is missing, and dented.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354
    John C. Bakx

    “Valleizicht met meanderende rivier.” Olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Valley view with meandering river." Oil on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #202
    Gérard Roosen
    Period: Leuven 1869 - 1935

    “Nu au divan”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Gérard Roosen. Naamlabel achteraan. Beschadigde kader.

    "Now at the divan", a painting, oil on canvas, attributed to Gérard Roosen. Name label on the back. Damaged frame.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #539

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #304

    “Semi-erotisch damesportret”, pasteltekening op papier, draagt handtekening.

    "Semi-erotic women's portrait", pastel drawing on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #463

    Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.

    A Chinese porcelain vase with character decoration. On a pedestal.
    No longer available
    Dim. h 63 cm, Ø 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184

    “Canadian Olympic Coins 1976”. Een lot van 28 zilveren 5- en 10 dollar munten in een verzamelkoffertje.

    "Canadian Olympic Coins 1976". A lot of 28 silver 5- and 10 dollar coins in a collector's case.
    No longer available
    Dim. 940 gram 999‰
    Estimate: € 600 / 800
  • #474
    Arthru Krupp

    Een metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.

    A metal design plate. Marked and signed on the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More