#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#514Een grote ovale eettafel met keramisch blad en metalen voet.
#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#534Een authentieke container in fijn vlechtwerk met leder en kaurischelpen. Afkomstig van de Masaï in Kenia.
An authentic container in fine wickerwork with leather and cowrie shells. Originates from the Maasai in Kenya.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216Trumeau van gebeeldhouwd hout.
#680WatermanEen set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#549Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#576Val Saint-LambertVier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.
#529Een houten vierkante opium-salontafel.
#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
A fish tank made of Imari porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27 cmEstimate: € 80 / 100
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#34Een groot lot grafisch werk met etsen, houtsnedes e.a. van diverse kunstenaars.
A large lot of graphic works with etchings, woodcuts, etc. by various artists.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#575Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
A lot of two patinated practice foils. One marked on the blade.No longer availableDim. 113 & 107 cmEstimate: € 180 / 220 -
#134“Christus op de koude steen”. Een schilderij, olieverf op paneel. 17e eeuws.
"Christ on the cold stone." A painting, oil on panel. 17th century.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 400 / 600 -
#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Schaubach KunstEen art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.
#454Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 56/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled." A lithograph on paper, numbered 56/150, with a name stamp by Keith Haring + dry stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#436Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
A pair of black lacquered metal side tables.No longer availableDim. 38 x 55 x 55 cmEstimate: € 60 / 90 -
#56Een set van 3 bijzettafeltjes, Hollywood Regency stijl in messing en groen marmeren bladen.
A set of 3 side tables in Hollywood Regency style, made of brass with green marble tops.No longer availableDim. 46 x 61 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Stilleven met blauwe stoel en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Still life with blue chair and flower vase", a painting, oil on canvas, signed Godderis.No longer availableDim. 85 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#679Val Saint LambertEen lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick.No longer availableDim. h 11 x l 20 cmEstimate: € 30 / 50