Similar lots by type
-
#78Val St. Lambert
Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 20/30 -
#250Val St. Lambert
Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#57Val St. Lambert
Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 60 cmEstimate: € 40/50 -
#370
Een designvaas van geblazen groen kristal. Gemerkt en met etiket van Val Saint-Lambert. En een gelijksoortige designcoupe van Max Verboeket. Gesigneerd en met etiket van Maastricht.
Vase design en cristal soufflé vert. Avec marque et avec étiquette de Val Saint-Lambert. Nous ajoutons un plus grand vase dans le même genre de couleur cognac signé Max Verboeket, Maestricht et avec étiquette de Maestricht.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 34 x 24 en 60 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#203Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#7
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#43
Een lot postzegels: - Een Lindner album mbt. Israël.- Een Lindner album mbt. Liechtenstein.- Twee Unicef- albums met vlaggenreeksen
Lot de timbres comprenant:- un album Lindner “Israël”.- un album Lindner “Liechtenstein”.- deux albums “Unicef” avec des séries aux drapeaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60/100 -
#319P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/80 -
#22
Een coupe en een siervaas op voet van kleurloos kristal, beide versierd met een geslepen decor, respectievelijk van bloemen en druiven.
Coupe et vase décoratif sur piédouche en cristal taillé incolore à décor de fleurs et de raisins.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 18 cm; h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#347
Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#330
Chinese pijp van metaal met inscripties.
Une pipe chinoise en métal avec inscriptions.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 20/30 -
#329
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#289
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 17 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#293
Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 36 cmEstimate: € 50/70 -
#115
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#322F. Schmidt
“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 24 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#352
“Christus auf Golgotha”. Een ingekleurde gravure met gouddruk. Omstreeks 1900.
”Christus auf Golgotha”. Une gravure en couleurs et impression en or. +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 47 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#135
Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx. We voegen er twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen aan toe.
Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 100/150