#20Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 x 25 cm -
#21
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#63
Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 25 cm -
#105
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm -
#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40/60 -
#36
Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 34 cm -
#52Märklin 3308
No longer availableOnline onlyActive bid: 49.00 €Estimate: € 70/90 -
#79A. Roels
“Mediterraan stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 80 x 60 cm -
#43Märklin 3040
Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 40/60 -
#64Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 34 cm -
#99Titus (?)
“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 11,5 x 7 cm -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm