#36
Een antieke vaas van gesatineerd roze glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 34 cm -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#16
Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 28 cm -
#45Märklin 3090
Een tenderlocomotief op schaal HO. Nieuwstaat en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#47Märklin 3065 & 3069
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#13
Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 50 cm -
#127
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#150
Drie verschillende halssnoeren van zilver één bezet met parels en één bezet met lapis lazulie en bijpassende ring.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#98Lammers
“Zeilboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 15 cm -
#93
“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 32 cm -
#161
Zes verschillende halssnoeren van verzilverd metaal bezet met hangers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 50 / 100 -
#19
Een paar kandelaars van brons en bakeliet (?) in barokke stijl. Eén bobèche manco en ééntje met wat schade aan het bakeliet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 28 cm