#2Een liggende leeuw een boerinnetje op plexiglazen voetstuk en een beeldje ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van Turmac in 1980. (Turkish-Macedonian Tobacco Company).
No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 17 & 13 cm -
#68Twee struisvogeleieren.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#121Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#43Märklin 3040Een elektrische goederenlocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Werkende staat en in originele doos. Lichte lakschade, doos aan de zijkant gescheurd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#123Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline only -
No longer availableOnline onlyDim. l: 60 cm -
#82“Marine”; “Trapgevelhuis” & “Begijnhof”. Olieverf op doek. Allen gesigneerd en de eerste twee resp. gedateerd 1976 & 1977.
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm -
#124Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#20Feltmann, WeidenEen schaaltje van Beiers porselein met een meerkleurig decor van vogels en vlinders.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25 cm -
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#54Märklin 4000 & 4040Een lot van vijf metalen personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#156Een lot fantasiejuwelen hallsnoeren armbanden en horloges waaronder een halssnoer en oorbellen van Christian Dior.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80