Similar lots by type
-
#182Houten kinderstoeltje.
Wooden high chair.No longer availableOnline onlyDim. h95cm x b42cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with fluted back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Een vintage Aziatisch bijzettafeltje met lichtgetint design van een vuurvogel in het decor.
A vintage Asian side table with a light-tinted design of a fire bird in the decor.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 50 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#212Een houten bijzettafeltje met opklapbare zijden en 2 laden. Onderstel met 4 poten, waarvan enkele loszittend.
A wooden side table with folding sides and 2 drawers. Base with 4 legs, some of which are loose.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 68 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
An oak single bed.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#230Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm -
#242Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 25 / 30
Other lots in this auction
-
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#169Een vintage porseleinen olielamp met witte body en handgeschilderd decor van een vogel op een tak. Lampglas gemerkt aig.
A vintage porcelain oil lamp with a white body and a hand-painted decoration of a bird on a branch. Lamp glass marked aig.No longer availableOnline onlyDim. 61 x Ø17 cmEstimate: € 25 / 50 -
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
“Public Art Property in Flanders” 7 Volumes, 1963 to 1969.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#238Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#269Willy VandersteenSuske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#201Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyDim. H: 12-15 cm -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#99Maria Innocentia HummelHum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, gesign onderaan, in originele doos
Hum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 11,5cmEstimate: € 50 / 80

