#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.
"Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130.No longer availableDim. 34 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Raak“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.No longer availableDim. 14 x Ø 40 cmEstimate: € 150 / 250 -
#449Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
A large stained glass window showing a view from the left bank of ships and the city of Antwerp, bearing a monogram in the bottom left corner.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#100Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met 50 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with 50 brilliant-cut diamonds totaling approximately 3 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#484Jean-François Taelemans“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#524Een kleurloos ‘frosted’ glazen vintage servies. Bestaande uit: 10 borden met vak, 4 diepe schalen, 6 kaaschotels, een schotel in de vorm van een vis, 4 maisvormige schaaltjes, en 9 andere.
#563Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.
An oval tray with mirrored glass in gilded bronze holder.No longer availableDim. 62 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 7,06 gEstimate: € 400 / 500 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#172Anne Rutten“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400