#267Een houten gesculpteerd vide-poche met zilveren beeldje van een eekhoorn met eikel in de pootjes. Beeldje gemerkt 800‰. +/- 200g.
A wooden carved vide-poche with a silver figurine of a squirrel holding an acorn in its paws. The figurine is marked 800‰. +/- 200g.No longer availableDim. 11 x 19 cm - 800‰ - 200gEstimate: € 100 / 150 -
#603SchenkelaarsEen verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case.No longer availableDim. l 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#623Val Saint LambertEen vaas en lampenvoet van gegoten kristal, blauw in de massa.
A vase and lamp base made of cast crystal, blue in color.No longer availableDim. h 20 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#120Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#629Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded pot. Multicolored floral decoration with a family scene. Marked at the bottom.No longer availableDim. 27 x Ø 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517Antonino Sciortino Serax“Flamingo L”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#299Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
#480Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with a central sapphire of 0.64 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#467Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#428Capodimonte“Danseres”, een porseleinen beeldje met vergulde delen, onderaan gemerkt Capodimonte en genummerd V20187.
"Dancer", a porcelain figurine with gilded parts, marked Capodimonte at the bottom and numbered V20187.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80