#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with cane back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#285Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.
#101Een bruin lederen reiskoffer. (AID694).
A brown leather travel case. (AID694).No longer availableOnline onlyDim. 23 x 60 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#259Een lichtbruin fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
A light brown fantasy necklace set with 4 rows of balls and othersNo longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#147J SchuybroekEen blikken biscuits/chocolats doos met tekening van een fanfare tromspeler met tekst Victoria. Gemerkt “Etabl. J. Schuybroek S. A. Hoboken Anvers”.
tin biscuits/chocolats box with drawing of a fanfare drummer with text Victoria. Marked “Etab. J. Schuybroek SA Hoboken Anvers”.No longer availableOnline onlyDim. 8cm x Ø25cmEstimate: € 60 / 80 -
#14Een oude make-up set bestaande uit een spiegel, borstel en een kam.
#1Armand Marseille, GermanyEen vintage porseleinen pop met aantal kledingstukken. Gemerkt “Armand Marseille Germany”, genummerd 390 A 2 1/2 M. Schilferschade aan vinger en voet topjes. Niet in originele doos.
A vintage porcelain doll with a number of items of clothing. Marked "Armand Marseille Germany", numbered 390 A 2 1/2 M. Flake damage to finger and foot tips. Not in original box.No longer availableOnline onlyDim. 44cmEstimate: € 35 / 50