Similar lots by type
-
#2
Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door homen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
-
#300
“A calendar of Culture for 1918”, een scheurkalender voor het jaar 1918.
"A calendar of Culture for 1918," a tear-off calendar for the year 1918. -
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
-
#25
Een bloemvormig gesculpteerd zilveren broche.
-
#4
Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
-
#22
Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge. -
#17
Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
Other lots in this auction
-
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts. -
#144
Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds. -
#5
Een paar tinnen vijzeltjes met stampers. Onderaan gemerkt.
A pair of pewter mortars with pestles. Marked at the bottom. -
#137
Een Indische vaasje uit messing met gegraveerde florale patronen.
An Indian brass vase with engraved floral patterns. -
#34Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, onderaan gesigneerd en eveneens gemerkt met sticker uit het midden van de vorige eeuw. Onderaan schilferschade.
-
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#178
Een lot van 2 kunststoffen beeldjes. 1 van een jaren 50 duo met trenchcoat en 1 van een dame op fauteuil op ontbloot bovenlichaam.
A lot of 2 plastic figurines. One of a 1950s duo in trenchcoats and one of a lady on an armchair with bare upper body. -
#148
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuren en florale details in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille rose, with figures and floral details in the decoration. -
#41
Een art-deco schouwgarnituur bestaande uit een klokje en twee vaasjes.
-
#165
Een kunststoffen buste van een jonge dame met hoofddeksel.
A plastic bust of a young lady with a headpiece. -
#307
Een lot Delfts blauw. Waaronder vier dekselvazen gemerkt ‘Piramide’ en een gewoon gemerkte dekselvaas en fluitvaas.
-
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.