Similar lots by type
-
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#732
Een comtoise van gedreven geelkoper.
Comtoise en cuivre repoussé.Estimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#131Céline Paris
Een bruin lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir brun avec sac de protection.Estimate: € 50/100 -
#744
Een koekoeksklok van gesculpteerd hout.
Pendule coucou en bois sculpté.Estimate: € 40/50 -
#455
Wereldbol met personages van kunstvezel. Met ijzeren statief.
Globe aux personnages en fibre. Statif en fer.Dim. H 117 cmEstimate: € 100/120 -
#560
Een beeld van een zittende muzikante van polychroom been. Chinees werk, hedendaags. Op houten sokkel.
Statuette représentant une musicienne assise en os polychrome. Travail contemporain chinois. Sur socle.Dim. H. 39 cmEstimate: € 80/120 -
#97Val St. Lambert
Een reeks van elf wijnglazen van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres à vin en cristal taillé colorés vert dans la masse. Avec marque.Estimate: € 55/70 -
#65
Twee 18 karaats geel gouden te herstellen schakelarmbandjes.
Deux bracelets à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.Dim. 8,80 gEstimate: € 180/250 -
#728
Een paar polychrome gipsen wandversieringen in de vorm van Arabische hoofden, den ene met een paard, de andere met een valk. Achteraan gemerkt Bossons England d.d. 1959. Schilfers aan de tweede.
Paire d’ornements muraux en plâtre polychrome en forme de têtes arabes, l’une accompagnée d’un cheval, l’autre d’un faucon. Marque au verso: Bossons England et la date 1959. Eclats au second.Dim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#723
Abstract werk van smeedijzer. Draagt onleesbare handtekening.
Sculpture abstraite en fer forgé. Porte une signature illisible.Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#420
Mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl. Armleuningen eindigend in krullen, consolepoten. Rug en zit bekleed met zwart leder. Eerste helft XIXde eeuw.
Fauteuil en acajou de style Louis-Philippe. Accoudoirs terminant en crosses. Pieds consoles. Dossier et siège recouverts de cuir noir. Première moitié du XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#336
Twee buffetkasten met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een paneeldeur en één lade en bovenaan een glas-in-lood deur . Omstreeks 1900.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté de style renaissance. Le bas à une porte au panneau et à un tiroir. Le dessus à une porte au vitrail. Malines, vers 1900.Dim. H 222 cmEstimate: € 120/180 -
#45
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.Dim. 16,11 gEstimate: € 320/450 -
#258Boch
Een grote vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand vase en pâte tendre polychrome à décor de fleurs art déco. Marque sous la base.Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120