Een paar Franse faience borden.

A pair of French faience plates.
Dim. Ø 31,5 cm
SKU: 2810250457.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #457
Estimate: € 120 / 260

  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #54
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    “De verliefden”, een terracotta bas-reliëf, gesigneerd May Claerhout.

    "The Lovers," a terracotta bas-relief, signed by May Claerhout.
    Dim. 68 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #440

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #368

    “Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    "Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #178

    Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

    A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #597

    Een vintage lava-glaze vaas, met de afbeeldingen van Pan en Bachus. Getekend; Italy, 437.

    A vintage lava-glaze vase, featuring images of Pan and Bacchus. Signed; Italy, 437.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #93

    Een wit geglazuurd aardewerken beeld van een leeuwin met prooi, art deco, niet gesigneerd.

    A white glazed terracotta sculpture of a lioness with prey, art deco, unsigned.
    Dim. 18 x 33 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    “Vrouw met sprokkelhout”, een groot porseleinen beeld gemerkt Royal Dux.

    "Woman with firewood", a large porcelain statue marked Royal Dux.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #360

    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #3

    “Madonna en Kind” en “Sint-Jozef”. Twee beeldjes van polychroom biscuit en porselein. Mogelijk Brussel begin XXste eeuw.

    "Madonna and Child" and "Saint Joseph." Two figurines in polychrome biscuit and porcelain. Possibly Brussels, early 20th century.
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543

    Een paar gedreven messingen rococo fotolijsten met rocaillemotief.

    A pair of ornate brass rococo photo frames with a rocaille motif.
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #145
    Léon Goupil
    Period: 1834-1890

    Dim. 82 x 54 cùm
    Estimate: € 400 / 600
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #270

    Een paar 18 kt wit-en geelgouden oorbellen bezet met oud geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.

    A pair of 18kt white and yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of 0.30 ct.
    Dim. 3,35 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #69

    Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk

    A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work.
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #222
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Ernest Van Dyckkaai, Antwerpen II”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 36/100 buiten de plaat.

    "Ernest Van Dyckkaai, Antwerp II". Engraving. Signed, titled, and numbered 36/100 outside the plate.
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #103

    “Danseres”, een beeld uit kunstbrons naar de art-deco.

    "Dancer," a sculpture in art bronze in the art-deco style.
    Dim. h 115 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #417

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #329

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst, made in Belgium.

    A cut mirror in a gilded frame, made in Belgium.
    Dim. 96 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #327

    Een blauw glazen pistool, Murano, Italy.

    A blue glass pistol, Murano, Italy.
    Dim. l 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een 19e eeuwse barokke-stijl spiegel, met moderne patina.

    A 19th-century Baroque-style mirror, with a modern patina.
    Dim. 154 x 104 cm
    Estimate: € 600 / 800

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00