Een paar Franse faience borden.

A pair of French faience plates.
Dim. Ø 31,5 cm
SKU: 2810250457.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #457
Estimate: € 120 / 260

  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #420

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #373

    Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode.

    A horse made of polychrome terracotta, modeled after examples from the Tang Dynasty.
    Dim. H 37, L 39 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #310

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #178

    Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

    A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #368

    “Kameel met zadeltas”. Een gepolychromeerd terracotta beeld naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.

    "Camel with saddlebags." A polychromed terracotta sculpture inspired by examples from the Tang Dynasty.
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #360

    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #347

    Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.

    A small bowl and a tureen of multicolored Chinese earthenware. Decorated with court figures. Not marked.
    Dim. 24/20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #597

    Een vintage lava-glaze vaas, met de afbeeldingen van Pan en Bachus. Getekend; Italy, 437.

    A vintage lava-glaze vase, featuring images of Pan and Bacchus. Signed; Italy, 437.
    Dim. Hoogte 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #54
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    “De verliefden”, een terracotta bas-reliëf, gesigneerd May Claerhout.

    "The Lovers," a terracotta bas-relief, signed by May Claerhout.
    Dim. 68 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158

    “Vrouw met sprokkelhout”, een groot porseleinen beeld gemerkt Royal Dux.

    "Woman with firewood", a large porcelain statue marked Royal Dux.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een wit geglazuurd aardewerken beeld van een leeuwin met prooi, art deco, niet gesigneerd.

    A white glazed terracotta sculpture of a lioness with prey, art deco, unsigned.
    Dim. 18 x 33 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #380

    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30

  • #164
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.

    'Culture, allegory on the First World War', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker. 2nd state, printed in two copies.
    Dim. 78/52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #184
    Witzel (Georg Willem) Opdenhoff
    Period: 1807-1873

    “Vissersboten bij lage tij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Met een indrukwekkende vergulde lijst.

    "Fishing boats at low tide." Oil on panel. Signed lower left. With an impressive gilt frame.
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #459
    Mady Lemaire

    “La Machine.” Litho op papier. Genummerd 1/10. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Machine." Lithograph on paper. Numbered 1/10. Signed outside of the plate.
    Dim. 36 x 146 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381
    Raf Verjans
    Period: °1935

    “Face”, een beeldhouwwerk in brons. Getekend.

    "Face", a bronze sculpture. Signed: Verjans Raf.
    Dim. 20/20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #219
    Henri Waumans

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    'Boszicht'. Oil on canvas, signed; Waumans.
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #288

    Negen diverse kandelaars, waarvan twee van gedraaid hout met messingen wasvang, de andere van messing. Einde XIXde tot medio XXste eeuw.

    Nine assorted candlesticks, including two made of turned wood with brass drip pans, the others made of brass. Late 19th to mid-20th century.
    Estimate: € 50 / 80
  • #361

    Een paarkleine coupes van polychroom porselein met messingen driepoot eindigend in gevleugelde draak Imari, begin XXste eeuw.

    A pair of small polychrome porcelain cups with brass tripod bases ending in winged dragon. Imari, early 20th century.
    Dim. Ø 16.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #447

    Oud Boeddhabeeld van metaal.

    Old Buddha statue made of metal.
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 180 / 280
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #225

    Een eikenhouten art-deco wandkapstok met spiegel.

    An oak art-deco coat rack with mirror.
    Dim. 217 x 105 x 27.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #331

    Een oranje Murano vaas met kleurloze spiraal rondom.

    An orange Murano vase with a clear spiral design around it.
    Dim. Hoogte 29, Ø 19 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00