#16Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#133Een zilveren zakhorloge, fotohanger, speld en een ketting met hanger in de vorm van een kruis. We voegen er een herenhorloge gemerkt Cortébert een paternoster en een broche en hanger aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#132Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#78Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#13Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cm -
#54Märklin 4000 & 4040Een lot van vijf metalen personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#33Een pauw en een Fo-hond van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 25 cm -
#81Een spiegel in sobere eikenhouten lijst.
No longer availableOnline onlyDim. 93 x 62 cm -
#23Drie hoornvazen van Brussels porselein, waarbij de kleinsten een koppel vormen. Eén met haarscheur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 25 cm -
#42Märklin 3163Een elektrische locomotief van de Belgische spoorwegen op schaal HO. Nieuwstaat, werkend en in originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#93“Twee mannen op een steiger”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 32 cm -
#67Een Venetiaans masker van beschilderd leder. Binnenin genummerd 290/450.
No longer availableOnline onlyDim. l: 18 cm