#91“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#75Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 20 cm -
#97D. Van RijckeghemEen reeks van vier bloemenstillevens op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x 18 cm -
#50Märklin 4000Twee metalen personenwagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#115Een houten ottoman met lederen kussen.
No longer availableOnline onlyDim. b: 78 cm -
#132Twee verschillende halssnoeren van agaat.
No longer availableOnline onlyDim. l: 40 en 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#74Vier Chinese houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14, 20 & 26 cm -
#124Een vierkante Duitse wandklok.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cm -
#8Twee kristallen vaasjes, waarbij een blauw op voet en een roze kokervaasje. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 21 cm -
#13Een messingen lampvoet met een roze glazen kap met glazen kralen en met een meerkleurig porseleinen voorstelling van een koppel met een ezel. Een voetje en een armpje hersteld en één handje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cm -
#95“Spotted puffer, Purple moon angel, ...”. Een reproductie naar een werk van Clare Sprawson.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cm