#120
Een bureausoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
No longer availableOnline only -
#112
Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 55 cm -
#23
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 13 & 25 cm -
#121
Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 160 cmEstimate: € 80/120 -
#41Märklin 2865
Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 87.00 €Estimate: € 90/110 -
#114Thonet
Bistrostoel No. 14. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#86Jef Van Grieken
“Mussenbourg”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘89 en genummerd 194/200 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#28
Een oude Meccanoset in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#60le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30/50 -
#71
Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#109
Een sac-a-perles van messing en glas met zes lichtpunten. Te herstellen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#55
No longer availableOnline only