Similar lots by type
-
#752Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#393Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30 / 40 -
#17Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120 / 180 -
#300BulgariEen roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000 / 3000 -
#732Een comtoise van gedreven geelkoper.
Comtoise en cuivre repoussé.Estimate: € 180 / 240 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000 / 1250 -
#405Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80 / 100 -
#348Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150 / 250 -
#741Henri Gauquier“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450 / 500 -
#726Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100 / 140 -
#8Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#388Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30 / 40 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#736Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80 / 100 -
#9Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#748“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320 / 400 -
#135Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300 / 400 -
#536Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#19Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180 / 250 -
#310Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180 / 250 -
#756Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#446Een zeshoekig tafeltje in Arabische stijl, versierd met gebeeldhouwde geometrische patronen en enkele details ingelegd met parelmoer. Elke zijde met een uitklapbaar blaadje. We voegen er de bijbehorende hoekstoel aan toe. Kleine manco’s.
Petite table hexagonale de style arabe décoré de motifs géométriques sculptés dont des détails incrustés de nacre. Chaque côté à tablette abattante. Nous ajoutons une chaise de coin assortie. Petits manquants.Dim. H 79 cmEstimate: € 60 / 80 -
#267Val St. LambertEen lot van drie verschillende geslepen kristallen coupes, resp. kleurloos, blauw en rood gekleurd in de massa.
Trois coupes diverses en cristal taillé respectivement incolore et colorées bleue et rouge dans la masse.Estimate: € 50 / 80 -
#706Een dubbele vuurbok van smeedijzer. We voegen er een smeedijzeren staande lampenvoet aan toe.
Chenet double en fer forgé. Nous ajoutons un lampadaire également en fer forgé.Estimate: € 40 / 50 -
#672Felix De Boeck“Moederschap.” Litho. Gesigneerd. Genummerd buiten de plaat: 94/100.
“Maternité”. Litho. Signée. Numérotée hors planche 94/100.Dim. 56 x 37 cmEstimate: € 120 / 160 -
#342“Beschrijvinge van West-Vlaenderen”. Een oude landkaart uit een XVIIIe eeuwse atlas.
“Beschrijvinge van West-Vlaenderen”. Ancienne carte d’un atlas du XVIIIe siècle.Dim. 39 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319Lucien Velghe“Landschap met een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#337Drie verschillende vazen van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Twee gemerkt Val St. Lambert (hoogte cilindervaas: 20 cm). Schade aan de grootste vaas: schilfer aan de bovenrand, ± 1/2 cm aan één van de hoeken van de voet.
Trois vases différents en cristal taillé colorés rouges dans la masse. Deux avec marque de Val St-Lambert (vase cylindrique: H. 20 cm). Eclat au bord et ± 1/2 cm à l’un des coins du piédouche du plus grand vase.Estimate: € 60 / 100 -
#105Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amber van ± 6 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’ambre pesant ± 6 ct.Dim. 3,51 gEstimate: € 300 / 400 -
#132Een hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule en bronze et verre.Dim. h: 100 cmEstimate: € 180 / 220 -
#286Mahoniehouten tweedeurskast. Onderaan een lade met gedraaide houten trekkers. Bovenaan doucine. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Un tiroir en ceinture basse aux poignées en bois tourné. Le haut en doucine. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#652Roman“Naakt”. Litho. Gesigneerd en genummerd 10/15.
“Nu”. Litho. Signée et numérotée 10/15.Dim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171Een dekselpot en een milieu-de-table van meerkleurig aardewerk.
Pot couvert et milieu de table en faïence polychrome.Estimate: € 80 / 100

