Similar lots by type
-
#290
Een serveertafeltje in regencestijl op wieltjes. Glazen blad manco.
Table de service de style Régence sur roulettes. Tablette en verre manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 76 x 49 cmEstimate: € 20/30 -
#174
Een messingen luchter met acht lichtpunten.
Un lustre en laiton avec huit points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 58 cmEstimate: € 20/30 -
#286
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40/60 -
#275
Een vaas van Imariporselein.
Un vase en porcelaine Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40/45 -
#262Flora, Gouda
Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 - 28 cmEstimate: € 30/50 -
#30Goebel, Germany
“Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.
Poupée mère . Un groupe de biscuits multicolores de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. No 67. tête collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#135
Een aardewerken scheerbekken met monochroom wit glazuur
Un bassin de rasage en faïence à glaçure blanche monochromeNo longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#252Scheltjens (?)
“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 16 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#293
Een reclamespiegel van Chivas Regal.
Miroir publicitaire de Chivas Regal.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 32 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#298Zenith, Gouda
Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#297
“Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.
“Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#251Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#278Bresser
Een veldkijker op statief. 20-60 x 60.
Une lunette de visée sur un trépied. 20-60 x 60.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Estimate: € 30/50 -
#138
Een Japans porseleinen theeservies met meerkleurig decor van een reiger aan de waterkant. 12 kopjes en ondertasjes, een serveerschotel, 12 gebakbordjes (3 beschadigd), theepot (deksel manco), suikerpot, kommetje en melkkannetje.
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/50 -
#139
Een zwaar metalen luchtertje met zes lichtpunten.
Un lustre de métal lourd avec six points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 40/60 -
Een reclamespiegel van Chivas Regal.
No longer availableOnline onlyDim. 32 x 23 cm -
#279
Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.
Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 84 x 80 x 30 cmEstimate: € 30/35 -
#277
Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.
Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 50/55 -
#295
Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 87 cmEstimate: € 30/40 -
#258Yashika T3 Tessar
Een compactcamera op batterijen. Carl Zeiss lens. “Point and shoot”.
Un appareil photo compact alimenté par batterie. Lentille Carl Zeiss. “Point and shoot”.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 50/80 -
#296Capodimonte
“De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#257
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.
Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#287
Een paar vintage chromen designstoelen.
Une paire de chaises design vintage chroméesNo longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 83 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#220
“Jezus zei tegen Simon: 'Wees niet bang, voortaan zul je mensen vangen (Lucas)”. Een gravure naar een werk van Peter Paul Rubens door Schelte Adamszoon Bolswert.
“Ait ad Simonem Iesus, Noli timere ex hoc iam, homines eris capiens (Luc)”. Gravure d’après Peter Paul Rubens par Schelte Adamszoon Bolswert.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 57 x 87 cmEstimate: € 150/200 -
#78Royal Plazuid, Gouda
Vier verschillende schotels van Hollands aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre plats en faïence hollandais différents. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. Ø: 31 - 41 cmEstimate: € 35/45 -
#58
Vier Duits porseleinen tegels met Nederlandse spreuken m.b.t. kaas.
Quatre carreaux de porcelaine allemands avec des dictons hollandais au sujet de fromage.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 15 x 15 cmEstimate: € 40/45 -
#49Geert Kunen
“Broer en zus”. Een gipsen groepje. Getekend en genummerd 33.
”Frère et soeur”. Un groupe en plâtre. Signé et numéroté 33.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 33 cmEstimate: € 40/60 -
#201
Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
Un pichet en faïence barbu récent. Estampillé au fond.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 15/25 -
#215
“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#79Frank Mortelmans
“Boekenberg”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Montagne de livres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#104Freddy Van Dyck
“Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 33 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#153
Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#86
“Het laatste avondmaal”. Een geperst messingen reliëf in kader.
La dernière Cène. Relief en laiton pressé dans un cadre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 32 x 47 (kader)Estimate: € 35/40 -
#14
Een rood koperen beddenpan. XIXe eeuw.
Une panne de lit en cuivre rouge. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. l: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#43Royal Zuid-Holland
Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/40