#163Mathurin Moreau“La Rosée”. Een beeld van gepatineerd brons, gesigneerd “Math. Moreau”.
"La Rosee". A statue in patinated bronze, signed “Math. Moreau”.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 400 / 600 -
#566Een Oosters handgeknoopte loper.
#660Een lot van 5 houten stoelen met lederen bekleding.
#64Angelique Martens-Rogmans“Windmolen bij de rivier” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Windmill near a river” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#496BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60860.
#381Een metalen abstract sculptuur.
A metal abstract sculpture.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#642Een Afrikaans gesculpteerd houten beeld van een olifant.
An African carved wooden statue of an elephant.No longer availableDim. 45 x 82 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614Charles Louis La SallePeriod: 1938“Damesportret”. Pasteltekening op doek. Gesigneerd.
#337Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging.No longer availableDim. 17cmEstimate: € 20 / 30 -
#633Een paar Chinees porseleinen dekselpotjes met meerkleurige decors en het deksel getooid met een perzik.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with multi-coloured decorations and the lid decorated with a peach.No longer availableDim. h 11 x Ø 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Een ovale spiegel met verguld kader en gesculpteerd ornament bovenaan.
An oval mirror with gilt frame and sculpted ornament at the top.No longer availableDim. 132cmEstimate: € 120 / 180