#237
Een analoog fototoestel, Nikon F3 met 3 lenzen: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.
An analog camera, Nikon F3 with 3 lenses: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#42
“Mediteraan heuvelzicht.” Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#681
Een verzilverde kerkkandelaar .
#648Val Saint Lambert
Een paar pique-fleurs van geslepen kristal, een blauwe en rode.
#310
Een opvouwbare Art-Nouveau theaterkijker in koper, metaal, leder en een vermoedelijk zilveren florale decoratie bovenop met inscriptie ‘Pocoscope’ uit het begin van de vorige eeuw.
#123
Een bronzen beeld van een gezeten panter.
#338
Een Brussels porseleinen handgeschilderd waterreservoir, met decor van vissers. Midden 19 eeuw.
#355
Een handgeknoopt oriëntaals tapijt in Hereke zijde.
A hand-knotted oriental carpet in Hereke silk.No longer availableDim. 61 x 43cmEstimate: € 100 / 120 -
#450
Een halssnoer met twee rijen zoetwaterparels.
A necklace with two rows of freshwater pearls.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 350 / 400 -
#141
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"The churchgoer". A wooden sculpture.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#347
Een ovaal eikenhouten kruk-emmer met koperen banden en gestoffeerd deksel.
An oval oak stool-bucket with copper straps and an upholstered lid.No longer availableDim. 31 x 36 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#262
Een lot van 3 tekeningen, potlood en houtskool, onleesbaar gesigneerd.
A lot of 3 drawings, pencil and charcoal, illegibly signed.No longer availableDim. kader 37 x 42 cmEstimate: € 60 / 80