Other lots in this auction
-
#11PH Zilcken
‘Le peintre de la mer du nord’, Een map met etsen door PHh Zilcken naar de werken van H. W. Mesdag.
'Le peintre de la mer du nord', A folder with etchings by Ph. Zilcken after the works of H.W. Mesdag.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#31
Een lot van 5 stuks kwikglas, ook wel poor-mans silver genoemd. Bestaande uit een schaaltje en 4 kandelaars.
A lot of 5 pieces of mercury glass, also called poor-mans silver. Consisting of a dish and 4 candlesticks.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40/50 -
#250
Een “Tahiti” parelhalssnoer in verschillende kleuren grijs en bruin en met 18 karaats geelgouden slot.
A “Tahiti” pearl necklace in different colors of gray and brown and with an 18 carat yellow gold clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 2400/2600 -
#680
Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
Venetian glass chandelier with 5 arms.No longer availableDim. h 70 x Ø 55 cmEstimate: € 30/40 -
#609Val Saint-Lambert
Een vaas van groen gedraaid kristal.
A vase of green twisted crystal.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#322Period: 1846-1851
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#590
Een 14 karaats witgouden ring en 14 karaats witgouden ketting met hanger bezet met fantasiestenen.
A 14 ct white gold ring and a 14 ct white gold chain with pendant set with fantasy stones.No longer availableDim. 11,65 gEstimate: € 200/300 -
#400
Een ovale amethist met een gewicht van +- 4 ct.
An oval amethyst with a weight of +- 4 ct.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#678
Een paar antieke koperen kandelaars met reliëfversieringen.
A pair of antique brass candlesticks with embossed decorations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/150 -
#227
“Lezende dame op balustrade.” Art Deco groep van zamak en marmer met ivorine. Schouderstuk losjes.
“Reading lady on balustrade.” Art Deco group of zamac and marble with ivorine. Shoulder piece loose.No longer availableDim. 27,5 x 49 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#232
‘Dreef met hoeve en kapelletje’, olieverf op paneel gesigneerd Léon Tombu, achteraan gedateerd 1934.
“A wooded lane with a farm and a small chapel”. Oil on panel. Signed Léon Tombu. Dated 1934 on the back.No longer availableDim. h 40 x b 60 cmEstimate: € 120/180 -
#601
Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.
A red glass paste vase with a multi-coloured mirafioride decor. Italian work.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 80/120