Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van vergulkd brons aan toe.

Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.

Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.
SKU: 2710150043.
Categories: Brons, Koper.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #43
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #705

    Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597
    Carla Kamphuis-Meijer
    Period: °1957

    “De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.

    “L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. H 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #593

    Een hertenstier van donkergepatineerd brons.

    Cerf en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677

    Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.

    Buste de femme classique en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #314

    “Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.

    Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #62

    Een baby van brons op een marmeren sokkel.

    Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. l: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #391

    “Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.

    Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347

    Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.

    Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #745

    Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.

    Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #758

    Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.

    Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #592

    Een bronzen schotel van Japanse makelij.

    Plat en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #396

    Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #635

    Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #202

    Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.

    Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #211

    “Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.

    “Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.

    Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #680

    Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.

    Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.
    No longer available
    Dim. 140 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #515

    “Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.

    “Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #214

    “Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.

    “Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #763

    Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 380
  • #31

    Twee plaquettes: Eén van metaal met een afbeelding van een oorlogsschip en één van geel koper met opschrift ‘Yzer, 1914’.

    Deux plaquettes: l’une en métal représentant un bateau de guerre et une en cuivre jaune inscrite “Yzer, 1914”.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 40
  • #545

    Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.

    Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #770

    Een weegschaal met koperen schalen en toebehoren. XIXe eeuw.

    Bascule aux coupes en cuivre et aux attributs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #367

    Een oude scheepslantaarn van glas en rood kopere en een rood koperen luchthapper.

    Ancienne lanterne de bateau en verre et cuivre rouge, ainsi qu’une prise d’air.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #714
    A. De Gentille

    “Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #73

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.

    Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #84
    Jan De Laet

    “Stilleven met rozen en juwelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux roses et bijoux”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463
    Lalique, france

    Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #294
    Luc De Ro
    Period: °1925

    “Maternité”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Maternité”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #649

    Een ingekleurde ets met een voorstelling van Antwerpen in 1587.

    Eau-forte colorée représentant la ville d’Anvers de 1587.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een Chinese pot van blauw en wit porselein. Deksel ontbreekt. XIXe eeuw.

    Pot chinois en porcelaine bleue et blanche. Couvercle manque. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #289
    Bernard Bosschaert

    “Sint Andriesstraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Rue St-André à Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #456
    Mori

    Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 305 x 78 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #769

    Een lot van zeven verschillende ronde tinnen schotels. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot de sept plats rondes en étain. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #557
    Avi Kenan

    “Vechtende stier”. Een beeld van brons met tweekleurig patina. Getekend en genummerd 12/25.

    “Taureau attaquant”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée et numérotée 12/25.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #29

    Een luchter van geel koper in empirestijl met vier lichtpunten.

    Lustre en cuivre jaune de style Empire à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More