Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van vergulkd brons aan toe.

Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.

Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.
SKU: 2710150043.
Categories: Brons, Koper.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #43
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #347

    Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.

    Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #211

    “Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.

    “Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592

    Een bronzen schotel van Japanse makelij.

    Plat en bronze. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. Ø: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #360

    Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.

    Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #214

    “Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.

    “Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #745

    Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.

    Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #770

    Een weegschaal met koperen schalen en toebehoren. XIXe eeuw.

    Bascule aux coupes en cuivre et aux attributs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #758

    Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.

    Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597
    Carla Kamphuis-Meijer
    Period: °1957

    “De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.

    “L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.
    No longer available
    Dim. H 29,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #314

    “Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.

    Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #635

    Een luchter van geel koper in Napoleon III-stijl met vier lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en cuivre jaune d’époque Napoléon III à quatre lumières aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #391

    “Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.

    Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #202

    Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.

    Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #396

    Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #705

    Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.

    Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.
    No longer available
    Dim. 140 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #31

    Twee plaquettes: Eén van metaal met een afbeelding van een oorlogsschip en één van geel koper met opschrift ‘Yzer, 1914’.

    Deux plaquettes: l’une en métal représentant un bateau de guerre et une en cuivre jaune inscrite “Yzer, 1914”.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 40
  • #62

    Een baby van brons op een marmeren sokkel.

    Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. l: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #593

    Een hertenstier van donkergepatineerd brons.

    Cerf en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #763

    Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 360 / 380
  • #677

    Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.

    Buste de femme classique en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #367

    Een oude scheepslantaarn van glas en rood kopere en een rood koperen luchthapper.

    Ancienne lanterne de bateau en verre et cuivre rouge, ainsi qu’une prise d’air.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #545

    Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.

    Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #515

    “Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.

    “Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #625

    Een lot van zes verschillende klokjes van meerkleurig hout, waarvan twee in de vorm van een hond, één in de vorm van een kabouter, één in de vorm van een konijn en twee in de vorm van harlekijntjes.

    Lot de six horloges en bois polychrome, dont deux en forme de chien, une en forme de nain, une en forme de lapin et deux en forme d’arlequin.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #168

    Meisjesbuste van terra cotta. Gemonogrammeerd GME en gedateerd 1974.

    Buste de fille en terre cuite. Monogrammé GME et daté 1974.
    No longer available
    Dim. H 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #71

    Een herderin van meerkleurig porselein.

    Bergère en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #470

    Een kom van Chinees porselein, versierd met een blauw en wit decor.

    Bol en porcelaine de Chine décoré en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 29,5 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #726

    Een eikenhouten Westfaals hoekkastje met een gevitreerd deurtje. XIXe eeuw.

    Encoignure en chêne à porte vitrée. Westphalie, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #208

    Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #755

    Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een bijpassend voetbankje.

    Fauteuil en bois à patine blanche de style Louis XVI et repose-pied assorti.
    No longer available
  • #506

    Een dubbelzijdig Engels bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met groen kalfsleder.

    Bureau anglais à double face en acajou. Tablette recouverte en vachette verte.
    No longer available
    Dim. b: 258 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #32

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.

    Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #233
    Val St. Lambert

    Een coupe van meerkleurig kristal.

    Coupe en cristal polychrome.
    No longer available
    Dim. b: 26 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #39
    Muller Frères, Lunéville

    Een vaasje van glaspasta met een landschapsdecor in verschillende kleuren, gemonteerd als lampenvoetje. Gemerkt op de zijde.

    Petit flacon en pâte de verre à décor de paysage en couleurs divers et monté en lampe. Marque sur la panse.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #682

    “Deuxième suite de chevaux No. 21 & 22”. Twee kleurengravures naar Horace Vernet. Schade aan de kaders.

    “Deuxième suite de chevaux N° 21 et 22”. Deux gravures en couleurs d’après Horace Vernet. Cadres abîmés.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More