#57
Een metalen lamp met zwarte kap. Nieuwstaat.
#298
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#200
Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.
#74
Een kleine scheepsmaquette
Een paar replica sabels met Pools opschrift.
No longer availableOnline onlyDim. L 92 cm -
#104
Een vis van kleurloos Muranoglas.
#48
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Twee vazen van kleurloos glas.
#109
Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25/30 -
#171
Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.
Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. l: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#161
Lot de douze anciennes boîtes en tôle comprenant six boîtes et une boîte à thé en bois, une boîte à café, une boîte à knäckebröd et une boîte à biscuits.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 25/35