#214
Een verguld bronzen cartelklok met wijzerplaat in email. Sporen van restauratie aanwezig.
#137
Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
#101
Een bronzen vaasje met gevleugeld zeepaardje als handvat. Italiaanse bodemvondst.
#467
Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#207Bertaux
#153
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#628
Een bronzen beeldje van twee handjes.
A bronze statue of two hands.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81
Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
#121
Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#247Maurice Frécourt
Een paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
#103A. Moreau
#177
#43
“Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.
#161
#113
Een Art Deco beeld van een wandelende panter in gepatineerd kunstbrons op een voetstuk van meerkleurig marmer.
#203
#41
Een bronzen beeld van een golfer.
#401
Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#128
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#458
Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#131Georges Marie Valentin BareauPeriod: 1866-1931
“Vox Pacis” (Le cri de la paix). Een bronzen beeldje, onderaan gesigneerd, op marmeren voet. Draagt label, 1894. Olijftak of speer in hand manco.
"Vox Pacis" (The Cry of Peace). A bronze statuette, signed at the bottom, on marble base. With label, dated 1894. Missing olive branch or spear in hand.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 250 / 350
#460
Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
#294Marie Larmoyer
“Stilleven met Cyclamen en Azalea’s.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still Life with Cyclamens and Azaleas." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 44 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235
#310
Replica wereldbol met hommage aan cartograaf Abraham Ortelius via Italiaanse en Nederlandse wereldkaarten van de 17de eeuw. Gemaakt door de ‘Donati Societas’ in Milan in 1962.
Replica globe with a tribute to cartographer Abraham Ortelius through Italian and Dutch world maps from the 17th century. Made by the 'Donati Societas' in Milan in 1962.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#676
Een vintage salontafel met spiegelblad en gechromeerd metalen frame.
#483
Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 3,99 g.
A gold coin. South African Republic, 1/2 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#186Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
“Model 500”. Een lot van 8 houten vintage Mid-Century design eetkamerstoelen met skai bekleding. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
#338
Een vintage groene Murano glaspasta schaal.
#570
Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1900, Au 916,7/1000 7,99 g.
#222Lode Vleeshouwers
Een gipsen Mariabeeld. Verso gesigneerd met opschrift, gedateerd 1944.
#284Hans ErniPeriod: 1909 - 2015
“Naakt met paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.
#280
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
An 18kt white and yellow gold ring set with diamonds weighing approximately 0.40 ct. in total, and a central sapphire of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,66 gEstimate: € 600 / 700