Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.

Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.

Une paire de bougeoirs en verre incolore coulé.
Online only
Dim. h: 22,5 cm
SKU: 2405210024.
Category: Online Only.
Auction day: 24 May 2021 22:00
Catalogue #24
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #80

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels.

    Un coffre en chêne avec des poignées en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 125 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #109

    Een messingen kerkkandelaar. Schade.

    Un chandelier d'église en laiton. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229
    Studio Steinböck, Austria

    Een bolvormig dekselpotje en een diepe sierschotel van geëmailleerd messing, versierd met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un pot à couvercle sphérique et un plat décoratif profond en laiton émaillé, décoré d'un décor floral multicolore et doré. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 10 & 24 cm
    Estimate: € 16 / 25
  • #166

    Een lot messing, bestaande uit een kruisbeeld en een kandelaar met domper.

    Un lot en laiton composé d'un crucifix et d'un chandelier avec un mouchoir.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 21 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #282

    Een lot van acht stuks polychroom biscuit.

    Un lot de huit biscuits polychromes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #96

    Een lampenvoet/ piëdestal van messing en groen marmer.

    Pied de lampe / socle en laiton et marbre vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #100

    Een draagbaar houten plooitafeltje.

    Une table pliante portable en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 56 x 36 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #133

    Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.

    Une cage à pigeon en porcelaine blanche. Dégâts mineurs et un pigeon manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    Een lot speelgoed met een geuten spaarvarken een metalen werkende autobaan en autootjes en vrachtwagens.

    Un lot de jouets avec une tirelire, une autoroute de travail du métal et des voitures et des camions.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #263

    Een kleine commode met drie laden in transitionstijl.

    Une petite commode avec trois tiroirs de style transitionnel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 42 x 86 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #143

    Een vintage magazinerekje van kleurloos plexiglas.

    Un porte-revues vintage en plexiglas incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #160

    “Een bronzen medaille van het “Syndicat d’Initiative de Nantes et de la région”. Ontwerp van Victor Dautel. In etui.

    Une médaille de bronze du Syndicat d'Initiative de Nantes et de la région. Design de Victor Dautel. Dans un étui.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 6,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #226
    Hamilton

    Een Zwitsers reiswekkertje in origineeld doosje.

    Un réveil de voyage suisse dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #216

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #145

    Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.

    Un bol de cristal de Bohême incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #262

    Een sober meubel in Louis-Philippestijl met twee panelen en een lade.

    Un meuble sobre de style Louis-Philippe à deux panneaux et un tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 132 x 107 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #153

    Een Hongaars messingen kolenstrijkijzer.

    Un fer hongrois en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #223

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #276
    Bernraad, Holland

    Een paar warmhoudbordjes voor kinderen.

    Une paire d’assiettes chauffantes pour enfants.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cmØ
    Estimate: € 15 / 20
  • #240
    Märklin

    Een lot modelbouwtreintjes, bestaande uit een set met locomotiefje met tender en vier goederenwagons, een lot rails met transformator en drie personenwagens in doosjes.

    Un lot de trains miniatures, composé d'un ensemble avec une locomotive avec annexe et quatre wagons de fret, un lot de rails avec transformateur et trois voitures voyageurs dans des caisses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #120

    Een presenteerkastje met diverse knopen.

    Un meuble de présentation avec différents noeuds.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52 x 52 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #188

    Een grote kruik van geglazuurd aardewerk. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.

    Une grande cruche en terre cuite émaillée. Allemagne de l'Ouest. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #210

    Een tafellamp met glazen kapje en met voet van hout en messing. Op elektriciteit gemonteerd.

    Lampe de table avec abat-jour en verre et base en bois et laiton. Montage électrique.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #279

    Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de quatre assiettes différentes en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #18

    Een natuurstenen Boeddhistisch tafereel. Gandhare, Pakistan. Restauratie.

    Une scène bouddhiste en pierre naturelle. Gandhare, Pakistan. Restauration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #147
    De Pooter

    “The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #140
    Philips

    Een kunststof radio. Model Nicolette, 1961.

    Une radio en plastique. Modèle Nicolette, 1961.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #91
    Kurfürst

    Een messingen pendule onder plexiglazen stolpje.

    Une horloge de cheminée en laiton sous une cloche en plexiglas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #200

    Drie grote en drie kleine coupes van kleurloos geslepen kristal met een stermotief.

    Trois grandes et trois petites coupes de cristal taillé clair avec un motif en étoile.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 21,5 & 15 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #244
    Ed. Van Goethem

    “Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Femme africaine”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #260

    Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.

    Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150
    Royal Copenhagen

    Set van 9 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 en 1997.

    Une série de neuf assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1966, 1968, 1969 (2x), 1986, 1990, 1991, 1992 et 1997.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een tafellamp en een vaas van kleurloos glas met handgeschilderd decor en een vergulde rand.

    Lampe de table et un vase en verre incolore à décor peint à la main et au bord doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #168

    “Rubens naar een feest gaande...” Een herdruk van een ets van Piet Verhaert naar Henri Leys.

    Rubens se rendant à une fête ... Une réimpression d'une eau-forte de Piet Verhaert d'après Henri Leys.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 77 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 24 mei 2021

Op Maandag 24 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday May 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

24 May 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More