Lidded pot in Chinese porcelain. Decorated with a Western portrait, surrounded by numbers and letters. Stamped at the bottom.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 120 / 150 -
#534Bronzen vide-poche met deksel, in de vorm van een zittende kraanvogel.
#444“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
#557Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin staand op een drakenhoofd.
#553Japans porseleinen celadon schotel met bloemenmotief.
#526Wollen Bidjar tapijt, Benares India.
#563Beschilderde vaas met kraanvogels.
Painted vase with cranes.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295Bidjar tapijt, Benares India.
#484Een tafellamp met beige xxl keramische voet.
#322Een handgeschilderde Tibetaanse thangka.
A hand-painted Tibetan thangka.No longer availableDim. 70/55 cmEstimate: € 70 / 90 -
#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#464Een paar Chinese, polychrome tuinkrukjes op octogonale voet.
A pair of Chinese, polychrome garden stools on octagonal base.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 70 / 100 -
#559Bolvormige pot in wit Chinees porselein.
#544Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.
Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.No longer availableDim. Hoogte 21.5, Ø 13 cmEstimate: € 50 / 70
#170Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 600 / 700 -
#159Jos StokbroeckxPeriod: 1898 - 1968“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 180 / 220 -
#124Jan Van Puyenbroeck“Portret van Mr. Landwaard”. Olieverf op aluminium door Jan van Puyenbroeck. Toegevoegd; Boek uitgegeven door Maurice de Vocht (1951) met zwart-wit reproducties van portretten.
"Portrait of Mr. Landwaard". Oil on aluminum by Jan van Puyenbroeck. Added; Book published by Maurice de Vocht (1951) with black and white reproductions of portraits.No longer availableDim. 25/30 cmEstimate: € 75 / 100 -
#224Steinlen“De Vluchtelingen”. Oude Litho. Gesigneerd.
"The Refugees" Old Litho. Signed.No longer availableDim. 26 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#494Paar bronzen wandlichten in Lodewijk XV-stijl.
#252‘Platbodems aan het strand’, olieverf op paneel naar de 19e eeuw. Onleesbaar gesigneerd. In decoratieve goudkleurige kader.
'Flat-bottomed boats on the beach', oil on panel from the 19th century. Illegibly signed. In a decorative gold-colored frame.No longer availableDim. 40/30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#200Een 18 kt geelgouden geweven halssnoer.
#452LambertAbstract expressionistisch schilderij op doek. Getekend op de rug I. Lambert. In gilberkleurige kader.
Abstract expressionist painting on canvas. Signed on the back I. Lambert. In a gilded frame.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#316Massief houten consoletafel met laden.
Solid wood console table with drawers.No longer availableDim. H 73, B 118, D 36 cmEstimate: € 50 / 75 -
#303Lage kom in Chinees celadon porcelein.
Low bowl in Chinese celadon porcelain.No longer availableDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#515Märklin HOMärklin HO. Een lot van 4 sets wagons, 48781, 48924, 46824 en 46423. Als nieuw in hun originele dozen.
Märklin HO. A lot of 4 sets of wagons, 48781, 48924, 46824, and 46423. Like new in their original boxes.No longer availableEstimate: € 60 / 80