#37Een kleine zakhorloge in dichtvouwbaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.
A small wathc in a tiny box, marked Wyler. We ad a compass with mirror and lentils.No longer availableDim. h: 2,5 & 8 cmEstimate: € 50 / 80
#17Een paar Italiaanse schemerlampen met een zilverkleurige houten voet.
A pair of Italian table lamps with a silver-coloured wooden base.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#90Een balboekje van verguld zilver bezet met saffiercabochons en met initialen bestaande uit verschillende compartimenten, twee muntenhouders en een spiegeltje. 800‰. Gemerkt.
A ball book in gilt silver set with sapphire cabochons and with initials consisting of several compartments, two coin holders and a mirror. 800‰. Marked.No longer availableDim. 10 x 5,5 cm 261,80 gEstimate: € 250 / 350 -
#286Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#501Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.
#520Een lange fantasie halssnoer met rubeliet met hanger bezet met markasiet en parels.
A long fantasy necklace with rubelite with pendant set with marcasite and pearls.No longer availableDim. 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#394“Abstract met relatie tot de maan.” Gedateerd April 1972. genummerd 92/100. gesigneerd buiten de plaat.
“Abstract with relation to the moon.” Dated April 1972. numbered 92/100. signed outside the plate.No longer availableDim. 38 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#421Een Japans porseleinen Satsuma vaas met floraal decor.
A Japanese porcelain Satsuma vase with floral decor.No longer availableDim. 30 x Ø26cmEstimate: € 80 / 120 -
#248Een roest gepatineerd metalen beeld van een pauw.
A rust patinated sculpted metal sculpture of a peacock.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 80 / 120