Similar lots by type
-
#283
Een kruisvormige schotel van Delfts aardewerk met geaccoleerde randen en versierd met blauw op wit decor van landschappen en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence de Delft en forme de croix à bords en accolade et décoré d'un décor bleu sur blanc de paysages et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 180 / 240 -
#183
Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#338
Een lot van zeven antieke Delfts aardewerken tegels met mangaankleurige decors. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot de sept carreaux anciens en faïence de Delft à décors couleur manganèse. XVIIIe & XIXe siècles.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 200 / 260 -
#18
Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.
Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273
Een paar blauw en wit aardwerken wijwatervaatjes. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Paire de bénitiers en faïence bleue et blanche. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. h: 14 & 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67
Een grote schotel van Delfts aardewerk met decor van een tuin in het plat en bloemen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec un jardin au centre et des fleurs sur l'aile. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#587
Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#178
Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#648
Een lot messing, bestaande uit vier kandelaars, waarbij er twee en paar vormen, een grote blaker, een tafelveger met blik en een tafelbel met een romeinse krijger als handgreep. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en laiton, composé de quatre bougeoirs dont deux forment une paire, une grande applique, un ramasse-miettes et une cloche de table avec un guerrier romain comme poignée. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#651
Een groot lot tinnen schotels en een klok. XVIII, XIXe en XXe eeuw. 9 stuks.
Un grand lot de plats en étain et une horloge. XVIII, XIX et XX siècle. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#64
“Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Een met de hand ingekleurde kopergravure door Noach Van der Meer naar Hendrik Kobell, 1776 - 1778.
“Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Gravure colorée à la main par Noach Van der Meer d’après Hendrik Kobell, 1776 - 1778.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#407
Twee antieke houten speculaasplanken, waarbij een dubbele met vorm van een hond en een personage en de andere met vorm van een zeilschip. Holland, XVIIIe eeuw.
Deux planches à speculaas anciennes en bois, dont l'une en forme de chien et de personnage et l'autre en forme de voilier. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 18,5 x 29 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152
“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. Mogelijk XVIIIe eeuw. Herdoekt.
La Lamentation du Christ. Huile sur toile. Peut-être XVIIIe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 29 x 53 cmEstimate: € 350 / 550 -
#277
Een schenkkan van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor. Tinnen deksel manco. XVIIIe eeuw.
Un pichet en faïence de Bruxelles à décor multicolore. Couvercle en étain manquant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 2è,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27
Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#78
“In de studiekamer”. Een XVIIIe eeuws tegettableau, opgebouwd uit zes mangaantegels.
Dans l’étude. Un tableau de carreaux du XVIIIe siècle, composé de six tuiles de couleur manganèse.No longer availableDim. 30 x 44 (m.k.)Estimate: € 350 / 450
Other lots in this auction
-
#309V. Guffens
“Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 29 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#701
Een vintage trapautootje. Jaren ‘70. Gebruikssporen.
Une voiture à pédales d'époque. Années 1970. Signes d'utilisation.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#198
Een 46-delig kristallen glasservies. (2 waterglazen ontbreken).
Un ensemble de 46 verres en cristal. (2 verres à eau manquent).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#493
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#405
Een lot van drie stuks geslepen en gekleurd Boheems kristal (barstje aan binnenrand), bestaande ut een bol vaasje, een karaf en een wijnglas.
Lot de trois cristal de Bohême taillé et coloré (craquelure sur le bord intérieur), composé d'un vase bombé, d'une carafe et d'un verre à vin.No longer availableDim. h: 13 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#353Brickbox
“Bouwen met echte stenen en echt hout”. Vier ongeopende dozen (nummers 34, 55, 56, 204) voor modelbouw.
“Construire avec de vraies briques et du vrai bois”. Quatre boîtes non ouvertes (numéros 34, 55, 56, 204) pour le modélisme.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#597Van der Straten
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd zamak op sokkel van onyx. Begin XXe eeuw.
Buste de femme en zamac à patine brune sur socle en onyx. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#262Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960
“Scheldepromenade aan het Steenplein te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Promenade de l'Escaut à la Steenplein à Anvers. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#380
Drie stuks gekleurd glaswerk, bestaande uit een schenkkan, een bonbonschaaltje op voet en een blauwe coupe op voet met verguld decor.
Trois pièces de verrerie colorée, composées d'une cruche, d'un plat à bonbon sur pied et d'une coupe bleue sur pied à décor doré.No longer availableDim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76
Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
Sabre décoratif sur socle en plexiglas.No longer availableDim. H. 147 cmEstimate: € 120 / 200 -
#164Piet Mees
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#325
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200 / 250