Similar lots by type
-
#27
Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100/140 -
#273
Een paar blauw en wit aardwerken wijwatervaatjes. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Paire de bénitiers en faïence bleue et blanche. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. h: 14 & 16 cmEstimate: € 80/120 -
#152
“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. Mogelijk XVIIIe eeuw. Herdoekt.
La Lamentation du Christ. Huile sur toile. Peut-être XVIIIe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 29 x 53 cmEstimate: € 350/550 -
#67
Een grote schotel van Delfts aardewerk met decor van een tuin in het plat en bloemen op de vleugel. XVIIIe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec un jardin au centre et des fleurs sur l'aile. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/150 -
#183
Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#407
Twee antieke houten speculaasplanken, waarbij een dubbele met vorm van een hond en een personage en de andere met vorm van een zeilschip. Holland, XVIIIe eeuw.
Deux planches à speculaas anciennes en bois, dont l'une en forme de chien et de personnage et l'autre en forme de voilier. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 18,5 x 29 & 30 x 21 cmEstimate: € 50/80 -
#64
“Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Een met de hand ingekleurde kopergravure door Noach Van der Meer naar Hendrik Kobell, 1776 - 1778.
“Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Gravure colorée à la main par Noach Van der Meer d’après Hendrik Kobell, 1776 - 1778.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.
Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#651
Een groot lot tinnen schotels en een klok. XVIII, XIXe en XXe eeuw. 9 stuks.
Un grand lot de plats en étain et une horloge. XVIII, XIX et XX siècle. 9 pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#283
Een kruisvormige schotel van Delfts aardewerk met geaccoleerde randen en versierd met blauw op wit decor van landschappen en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence de Delft en forme de croix à bords en accolade et décoré d'un décor bleu sur blanc de paysages et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 180/240 -
#178
Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#338
Een lot van zeven antieke Delfts aardewerken tegels met mangaankleurige decors. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot de sept carreaux anciens en faïence de Delft à décors couleur manganèse. XVIIIe & XIXe siècles.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 200/260 -
#648
Een lot messing, bestaande uit vier kandelaars, waarbij er twee en paar vormen, een grote blaker, een tafelveger met blik en een tafelbel met een romeinse krijger als handgreep. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en laiton, composé de quatre bougeoirs dont deux forment une paire, une grande applique, un ramasse-miettes et une cloche de table avec un guerrier romain comme poignée. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableDim. h: 16 - 28 cmEstimate: € 200/240 -
#78
“In de studiekamer”. Een XVIIIe eeuws tegettableau, opgebouwd uit zes mangaantegels.
Dans l’étude. Un tableau de carreaux du XVIIIe siècle, composé de six tuiles de couleur manganèse.No longer availableDim. 30 x 44 (m.k.)Estimate: € 350/450 -
#587
Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.
Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.No longer availableDim. b: 11,5 cmEstimate: € 70/100 -
#277
Een schenkkan van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor. Tinnen deksel manco. XVIIIe eeuw.
Un pichet en faïence de Bruxelles à décor multicolore. Couvercle en étain manquant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 2è,5 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#194
Een grote verguld houten schouwspiegel met laurierbladeren en een schild in de kuif.
Un grand miroir de cheminée en bois doré avec des feuilles de laurier et un écu dans le cimier.No longer availableDim. 164 x 90 cmEstimate: € 220/260 -
#677
Drie verschillende XIXe eeuwse speculaasplanken, waarbij één dubbelzijdige met Sinterklaas en Zwarte Piet. XIXe eeuw.
Trois planches à speculaas du XIXe siècle différentes, dont une recto-verso avec Sinterklaas et Zwarte Piet. XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 16; 36 x 11 & 38 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#670
Een art deco asbak/ vide-poche van wit crackleware, getooid met een ijsbeer.
Un cendrier/vide-poche art déco en craquelé blanc, à décor d'un ours polaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#70
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,20 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +-0,20 ct.No longer availableEstimate: € 450/500 -
#660
Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.
Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.No longer availableDim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cmEstimate: € 100/120 -
#142
“Boerenkar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Charrette de ferme dans un paysage. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/80 -
#166
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400/600 -
#447
Een zittende Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha thaïlandais assis en bronze.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 100/160 -
#588
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.
Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.No longer availableEstimate: € 65/85 -
#390
“Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.
“HI. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Bas relief en marbre.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#443
Een gepolychromeerd Afrikaans masker van hout, stro en stof.
Un masque africain polychrome en bois, paille et tissu.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#608
Een antiek glazen kruikje, versierd met een bebaard mannenhoofd van terracotta.
Une cruche en verre antique, décorée d'une tête d'homme barbu en terre cuite.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80