Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#217Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.
Bol en verre. Design italien avec motif guirlande.No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#117Een maquette van een vissersboot.
Un modèle de bateau de pêche.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#10Twee zittende figuren van meerkleurig Chinees porselein, waarbij één met ruyi en één met pijp.
Deux personnages assis en porcelaine chinoise multicolore, l'un avec un ruyi et l'autre avec une pipe.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#130T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#200“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#132“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableOnline onlyDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#231Niki de Saint PhalleEen flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
Une bouteille d'eau de toilette et une bouteille d'”eau défendue” en boîtes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#13“Oude wijze”. Een beeldje in speksteen.
"Vieux sage". Une figurine en stéatite.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#279Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Une paire de presse-papiers en verre italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#191“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#227Nicole Halsberghe“Portret”. Een lithografie.
"Portrait". Une lithographie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 28 cmEstimate: € 30 / 50

