Similar lots by type
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#126
Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
-
#94
Een oude glazen stolp met een gebroken plaasteren heiligenbeeld op houten sokkel.
-
#131
Een antiek, geaderd zwart marmeren inkstel met 2 potjes.
-
#128
Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
-
#47
Een vintage Chinees gesculpeerd diorama met landschaps decor. In zwart gelakt houten kader met glas.
-
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
-
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
-
#85
Een lot van 4 decoratieve houten stukken bestaande uit 2 guirlandes, een kleine console en een handschoentang.
-
#50
Een gepatineerd verguld houten gesculpteerd Boeddha hoofd.
-
#129
Een kleine schouwpendule in houten kast.
-
#114
Een massief eiken boekensteun met Gothische invloeden.
-
#81
Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
-
#179
Een lot van 7 beeldjes, bestaande uit bronzen Boeddha, hout gesculpteerd koppeltje en 4 vergulde reis Boeddha’s.
-
#132
Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
-
#12
Een lot van drie beelden in Afrikaans hardhout.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
-
-
#63Erwin Pompernigg
Een houtgesculpteerde buste van een man op een stenen voet, draagt onderaan een label ‘Pompernigg Erwin’.
-
#64
Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
-
#120
Een houten juwelenkistje, Chinees werk, in hout, koper en jadeiet. Een deel van het jadeiet op het linkerdeurtje is afgebroken/onvolledig.
-
#32
Een gevarieerd lot etnisch materiaal bestaande uit een houten kippen masker, een Afrikaand masker in hout en een polychroom Afrikaans beeldje in aluminium.
-
#135Junghans
Een antieke tafelklok met houten gesculpteerde omkasting. Gemerkt in de emaille wijzerplaat, dewelke gecraquelleerd.
Other lots in this auction
-
#174
Een lot van twee presenteerschalen van verzilverd metaal. Eén op voet, de andere op een draaischijf met glazen binnenschaal.
A lot of two silver-plated presentation trays. One on a base, the other on a turntable with a glass inner tray. -
#92
Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
-
#58
Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
-
#230
Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths. -
#54Vichy Porcelaine de Couleuvre
Een vintage Frans porseleinen vaas, groen met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#7
Een set van 2 cloisonné vaasjes, blauw met bloemendecor, één van de vazen is gedeukt.
-
#38Jacky Roland
Een vintage aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt.
-
#289
Een lot van 3 albasten beeldjes, Chinees werk. De grootste is gebarsten/gelijmd.
A lot of 3 alabaster figurines, Chinese work. The largest one is cracked/repaired. -
#163
Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
A terracotta ashtray and two assorted terracotta plates. -
#215
Een set van twee porseleinen beelden in de stijl van Capodimonte, vrouw met maïs en rokende man met appelmand. Made in Japan.
A set of two porcelain figures in the style of Capodimonte, woman with corn and smoking man with apple basket. Made in Japan. -
#91Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Getekend onderaan.
-
#71
Een vintage Boheems kristallen vaas met geslepen geometrisch decor.