#87
Twee balustervormige onyxen siervaasjes. Kleine herstelling.
#210
Een barokke messingen kerkkandelaar. XIXde eeuw.
Un candélabre d’église baroque en laiton. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 65 cmEstimate: € 30/50 -
#227
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met meerkleurig en verguld decor. XIXe eeuw.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles à décor doré et polychrome. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#384
#309
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 32 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#377
Een lot van vier koperen waterketels.
Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
#219
Een lot van vier oude gravures.
#203Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
#108Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#145
Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.
#107
Twee houten barometers met beeldhouwwerk.
Deux baromètres en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 21 cmEstimate: € 50/80