#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#355Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#285Een vintage houten salontafeltje, gesteund op 3 poten.
A vintage wooden coffee table, supported by 3 legs.No longer availableDim. 50 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289“Mannelijk naakt met dolk”. Een potloodtekening op papier.
"Male nude with dagger." A pencil drawing on paper.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
#335Een vintage florale hanglamp met bloemetjes in kristal en metaal. Circa 1958.
A vintage floral pendant lamp with crystal and metal flowers. Circa 1958.No longer availableDim. h 30 x Ø 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#492Utamaro“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
#241Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauwe accenten. Onderaan restanten van signatuur.
A cut crystal vase with blue accents. Remnants of a signature at the bottom.No longer availableDim. 24,5 cmEstimate: € 80 / 110 -
#302Guy RibesPeriod: 1948“Fée du Printemps”. Een kleurenlitho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
"Fairy of Spring." A color lithograph on paper, signed and numbered outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 70,5 x 53,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#511Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#315Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.
#380Een Chinees houten gesculpteerde piëdestal met floraal decor en marmer ingelegd blad.
A Chinese wooden carved pedestal with floral decoration and marble inlaid top.No longer availableDim. 67 x 37 cmEstimate: € 80 / 120