Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
Een paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
Ciney

Een paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.

A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.
Dim. h +-11 cm
SKU: 2409240539.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #539
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #45

    Een meerkleurige Venetiaans glazen luchter met enkele delen beschadigd en manco waaronder de onderste coupe.

    A multicolored Venetian glass chandelier with some parts damaged and missing, including the bottom cup.
    No longer available
    Dim. h 80 x Ø 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.

    A lot consisting of a blue and white Chinese porcelain vase and a cache-pot, both with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 35,5 & 20 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #598

    Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.

    A Chinese polychrome wooden carved figurine of a girl with flowers.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #231

    Een art-deco tafellampje bestaande uit een bronzen engeltje en 2 glazen schijven. Gemerkt JM Made in Belgium.

    An Art Deco table lamp consisting of a bronze angel and 2 glass discs. Marked JM Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #108
    Schaubach Kunst

    Een art-deco beeld van een elegante danseres in porselein, onderaan gemerkt Schaubach Kunst.

    An art-deco porcelain figure of an elegant dancer, marked Schaubach Kunst at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #674

    Een vaas van geglazuurd aardewerk.

    A glazed earthenware vase.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #113
    Hergé

    “Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.

    “Het Zwarte Goud.”. hard cover. Ed. Casterman 1950. First edition (A50). Very good condition.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #581
    Eugène Benet
    Period: 1863 - 1942

    “Jong herderinnetje met lam”, een beeld in albast, gesigneerd E. Benet.

    "Young shepherdess with lamb", an alabaster sculpture, signed E. Benet.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #596

    “Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.

    "Hi. Maria, Mother of Jesus, pray for us." A marble low relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #458

    Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.

    A Chinese porcelain vase with a family scene and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 61 x Ø 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7
    Franklin Mint Precesion Models

    ‘1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.’ Schaalmodel. We voegen er een munt van de Rolls-Royce ‘Flemish Section - 1993 - 2003’ een baseballkap van Rolls-Royce en een Balmoral Lambswool sweater met branding RREC, een kader en een RR Ralley card aan toe.

    '1929 Rolls-Royce Phantom I Cabriolet de ville.' Scale model. We add a coin from the Rolls-Royce 'Flemish Section - 1993 - 2003,' a Rolls-Royce baseball cap, a Balmoral Lambswool sweater with RREC branding, a frame, and an RR Rally card.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.

    A lot of 2 black metal wire baskets in cube shape.
    No longer available
    Dim. 46 & 42 cm³
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More