#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#585Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#422Van Thuyne“Fruitstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1968.
"Fruit still life". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1968 at the bottom.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 60 / 90 -
#40Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met vijf kleine diamantjes.
An 18 kt white and yellow gold ring set with five small diamonds.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 250 / 350 -
#227Een ovaal marmeren mannenprofiel. Draagt signatuur ‘de Fierland 1866’.
An oval marble male profile. Signed ‘de Fierland 1866’.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#23Lui“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
"LUI". A lot of 6 vintage French erotic monthly magazines. Year 1965-1970.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#403Een lot van 14 diverse hardcover strips. NL en FR uitgaven, door oa Dupuis, Le Lombard, etc. Varia titels.
A lot of 14 various hardcover comics. Dutch and French editions, by publishers such as Dupuis, Le Lombard, etc. Various titles.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#688Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century.No longer availableDim. 30 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"De Krab met de Gulden Scharen". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#332“Lithographies Originales”, een spiegel in art-nouveau stijl naar Georges De Feure.
"Original Lithographs", a mirror in Art Nouveau style after Georges De Feure.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 50