#234Werner Labarque“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#294“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
"Activity at the master farm", a painting, oil on panel, recent work with a second painting of camels on the back.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#371Val Saint LambertEen lot van 9 stuks kleurloos Val Saint Lambert kristal bestaande uit een kandelaar, drie asbakken waarvan 2 met kleine schilferschade, 4 tassen en een étagère in 3 niveaus, het bovenste messing deel manco en een barstje in het bovenste schaaltje.
A lot of 9 pieces of colorless Val Saint Lambert crystal including a candlestick, three ashtrays (2 with small chips), 4 cups, and a 3-tiered stand with top brass part missing and a crack in the top bowl.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#301Val Saint LambertEen geslepen kleurloos kristallen karaf.
A cut colorless crystal decanter.No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97MärklinEen uitgebreid lot Märklin, bestaande uit diverse wagons in originele doos, sporen en maquette-opstelling met toebehoren. Schaal HO.
#55Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.
A pair of copper candlesticks, late 19th century.No longer availableDim. 28 x Ø 11,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18kt yellow gold ring set with baguette diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 300 / 400