#520Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18kt yellow gold ring set with baguette diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 300 / 400 -
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Landschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
#237HergéEen lot van 10 Kuifje hardcover albums in Nederlandstalige uitgaven (Casterman). In meestal zeer gelezen staat. In Amerika (ed. 1951), De Sigaren van de Farao (ed. 2003, facsimile), De Blauwe Lotus (ed. 1955), Het Gebroken Oor (ed. 1955), De Scepter van Ottokar (ed. 1954). De Krab met de gulden Scharen (ed. 1956). De Geheimzinnige Ster (ed. 1955, 2 x), De 7 Kristallen Bollen (ed. 1954), De Zaak Zonnebloem (ed. 1956).
A lot of 10 Tintin hardcover albums in Dutch editions (Casterman). Mostly in well-read condition. Includes editions: in America (ed. 1951), Cigars of the Pharaoh (ed. 2003, facsimile), The Blue Lotus (ed. 1955), The Broken Ear (ed. 1955), King Ottokar's Sceptre (ed. 1954), The Crab with the Golden Claws (ed. 1956), The Shooting Star (ed. 1955, 2 x), The Seven Crystal Balls (ed. 1954), and Red Rackham's Treasure (ed. 1956).No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#196Mattheo GrassiEen set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.
#663Een comtoise klok in Dinanterie, circa 1980.
A Comtoise clock in Dinanterie style, circa 1980.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#92Barbazza“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.
"D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.No longer availableDim. 104 x 54 x 52 cmEstimate: € 200 / 300