Similar lots by type
-
#536
Een paar tuinvazen op sokkel van groen gepatineerd gietijzer in Medici-stijl.
Paire de vasques de jardin en fonte à patine verte de style Médici.No longer availableDim. H. 1,40 cmEstimate: € 1200/1600 -
#31
Een paar deurkloppers van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van varkenskopen.
Paire de heurtoirs en fonte polychrome en forme de têtes de cochons.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#163
“Trick dog” en “Uncle Sam”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.
“Trick dog” et “Uncle Sam”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. H 29 en 18 cmEstimate: € 120/140 -
#91
Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.
Théière et son réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#239
“De alchimist in zijn atelier”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘D F’.
“L’alchimiste dans son atelier”. Huile sur toile. Monogrammé D.F.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#10
Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100/150 -
#675
Lot van 7 poppen. 1 karakterpop gemerkt S. Souat (?) en genummerd 113/500 d.d. 2004. 1 van kunststof zonder merk. 1 zonder merk van papier-maché. 1 zwarte gemerkt Unica Belgium. 1 gemerkt Schutz Marke 60 Germany met bruine slaapogen. 1 Spaanse meisje zonder merk. 1 met onleesbaar merk (Unica?).
Lot de sept poupées. 1 poupée de caractère marquée S. Souat (?) et numérotée 113/500 de 2004. 1 en plastique sans marque. 1 sans marque en papier mâché. 1 noire marquée Unica Belgium. 1 marquée Schutz Marke 60 Germany aux yeux dormeurs bruns. 1 fillette espagnole sans marque. 1 marquée illisiblement (Unica?).No longer availableEstimate: € 60/100 -
#629
“Mc Queen’s coachings”. Een paar oude Engelse prenten. Omstreeks 1900.
“McQueen’s coachings”. Paire d’estampes anglaises. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#674
Scroll met een gekalligrafeerde tekst .
Scroll au texte calligraphié.No longer availableDim. B. 52 cmEstimate: € 40/50 -
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration.No longer availableDim. 390 x 315 cmEstimate: € 100/150 -
#59Romain Malfliet
“Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.
“Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#148
Een paar aardewerken tabakspotten zonder deksels.
Paire de pots à tabac en faïence. Sans couvercles.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#485Christian Dior
“Dune”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml met bijpassende sjaal.
“Dune”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml avec châle assorti.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#633
Twee okimono’s van een man en een vrouw van massief geëtst ivoor. Onderaan gemerkt met rode zegel.
Deux okimonos d’un homme et d’une femme en ivoire massif gravé. Marque en rouge sous les bases.No longer availableDim. H 10 cmEstimate: € 420/440 -
#740
Twee poppen met porseleinen hoofdjes.
Deux poupées aux têtes en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#233
Een paar jardinières met onderschalen van porselein met een veelkleurig bloemendecor op blauwe fond. Waarschijnlijk Parijs, omstreeks 1900. Sterbarstjes in de bodems.
Paire de jardinières et leurs présentoirs en porcelaine à décor polychrome de fleurs sur fond bleu. Probablement Paris, vers 1900. Petites étoiles dans les fonds.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 120/180