#536Een paar tuinvazen op sokkel van groen gepatineerd gietijzer in Medici-stijl.
Paire de vasques de jardin en fonte à patine verte de style Médici.No longer availableDim. H. 1,40 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#163“Trick dog” en “Uncle Sam”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.
“Trick dog” et “Uncle Sam”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. H 29 en 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#91Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.
#31Een paar deurkloppers van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van varkenskopen.
Paire de heurtoirs en fonte polychrome en forme de têtes de cochons.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50
#97Paar windhonden van porselein, onderaan gemerkt K.E.
#387Een gedeeltelijk theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein, versierd met handgeschilderde mythologische scènes. Wenen. Een oortje beschadigd.
Partie de service à thé en porcelaine polychrome et doré décoré de scènes mythologiques peintes à la main. Vienne. Une anse abîmée.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#92Georges LatinisPeriod: 1885 - 1963“De laatste stralen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Derniers rayons”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 62 x 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#801Een grote dekselvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Grande potiche en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux. Fretel en forme de chien de Pho. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#156Een mahoniehouten buffetkast met opzet. tijdperk Louis-Philippe.
Lot de jouets: un locomotive en tôle, une charrette de poupée avec plusieurs petites poupées, un oiseau en tôle sur une charrette, une poupée marchant dans sa boîte d’origine, une fille en tôle avec sa charrette, un hochet dans sa boîte.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#759Ch. Vermaillen (?)“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#443Een lampenvoet van meerkleurig Chinees porselein.
Pied de lampe en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#517DeAgostini“Harry Potter Chess game”. Complete spelset met alle toebehoren.
#609Twee voorstellingen van een engeltje, resp. met een fakkel en een boog. Bruingepatineerd brons op arduinen sokkels. Naar werken van Levy.
Deux représentations d’un angelot, respectivement avec torche et avec arc. Bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après des modèles de Lévy.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 300