Similar lots by type
-
#107
“Just blowin’ thru”. Een gepatineerd zamakken beeldje, repro naar het werk van Paul Wegner.
"Just blowin' thru." A patinated zamak figurine, reproduction inspired by the work of Paul Wegner. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#41
Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
A vintage industrial desk chair, circa 1950. -
#118
Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base. -
#147Steuben Art Glass
“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
"Embraced couple", a figurine in art glass by 'Steuben'. Small chip damage at the bottom. -
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#44Murano
Een clown met trompet in Murano glaspasta.
A clown with trumpet in Murano glass paste. -
#1Capodimonte
“Cherubijn ambachten” en “Koppel met schaap”. Een lot van 3 biscuit beeldjes op vergulde voet. Onderaan gemerkt.
"Cherub crafts" and "Couple with sheep." A lot of 3 biscuit figurines on gilded base. Marked at the bottom. -
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
"The miner", an Italian porcelain sculpture marked: Minatore, sculptor Tiziano Galli, handmade, made in Italy. Some minor damages and a glued part. -
#60
“Heilige Familie”. Een antiek vieux Paris porseleinen groep.
"Holy Family." An antique Old Paris porcelain group. -
#198
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#113
Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base. -
#252
Een plaasteren Onze Lieve Vrouw met Jezus en een engeltje op marmeren voetje. Hoofd gelijmd.
A plaster sculpture of Our Lady with Jesus and an angel on a marble base. Head glued.
Other lots in this auction
-
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
#38
Een grote porseleinen Imari schaal.
A large porcelain Imari bowl. -
Een houten dienblad met afgeronde metalen hoeken.
-
#128
“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#19
Een moderne metalen staande lamp met 2 lichtpunten en schuifregelaar.
A modern metal floor lamp with 2 light points and a dimmer switch. -
#25
‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960. -
#158Louis Peeters
“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
"Horses at Work," an etching attributed to Louis Peeters. -
#21
Een lot van 2 porseleinen borden met koninklijk thema bestaande uit een bord met de beeltenis van Albert I van België, gemerkt de Sphinx Maastricht, 8 april 1915 en een Limoges bord met prins Rainier en Grace Kelly van Monaco.
A lot of 2 porcelain plates with a royal theme including a plate featuring the portrait of Albert I of Belgium, marked the Sphinx Maastricht, April 8, 1915, and a Limoges plate with Prince Rainier and Grace Kelly of Monaco. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#101D. Desmedt
“De val van Ikaros”. Een houtdruk op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 19/50. Verso getiteld, beschreven en gesigneerd.
"The fall of Icarus". A woodcut on paper. Signed and numbered 19/50 at the bottom outside the plate. Titled, described, and signed on the verso. -
#171
Een grote koperen bassin met handvaten.
A large copper basin with handles. -
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.