Other lots in this auction
-
#53Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel uit Gouda, bestaande uit een tabakspot, een dekseldoos en twee vazen. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#129Céramique Montoise - Ären plateel
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote schenkkan, een tulpenvaas en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 14 - 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#29Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met glansglazuur, bestaande uit een kandelaar, een een bord, een schoteltjes, drie potjes, een luciferhouder en twee vaasjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#61Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Mabel’. Onderaan gemerkt. Jaarmerk 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#20Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, bestaand uit twee kleine vaasjes, een dekselpot (Deksel niet origineel), een luciferhouder, een sierschotel en twee schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 8 - 10; Ø: 8 - 23 cmEstimate: € 25 / 45 -
#137céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, twee vazen en een tabakspot. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#30Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit vier vazen, een kannetje, een kandelaar, een wandvaasje, drie klompjes en drie dekselpotten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#85
Een lot van vijf verschillende vazen en een schenkkan van meerkleurig Hollands aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 15 / 30 -
#99Royal Goedewaagen, Gouda
Een sierbord van meerkleurig aardewerk met reliëfdecor ‘Inca’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 101.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#3Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met diverse bloemendecors, bestaande uit twee verschillende cachepots, een grote vaas en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 15 - 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Céramiqe Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een grote flesvaas, een tabakspot, een eivormig doosje, een schenkkan en een oorvaas. Gemertk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 8 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50