#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#25
‘Kuifje in Amerika’. Softcover, herdruk uit 1960.
'Tintin in America'. Softcover, reprint from 1960. -
#216
Een lot koperen items, bestaande uit een schuimspatel, snoepschepje en spuit.
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details. -
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#22
#36
“Vlucht uit Egypte”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Flight from Egypt". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
#227
Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
A cut crystal decanter. Marked at the bottom. -
#33Hergé
Een lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
A lot of 5 French-language Tintin comics, hardcover. -
#110
Een vintage luchtfoto van Edegem.
A vintage aerial photograph of Edegem.