Other lots in this auction
-
#86
Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. h 15,5+ cmEstimate: € 15/25 -
#166
Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
sculpted stone Buddha head.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 12cmEstimate: € 40/60 -
#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#182
Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
A set of 3 dark glass candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. 34cmEstimate: € 25/45 -
#241
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. H: 143 cmEstimate: € 40/50 -
#24
Een lot Japans porseleinen theeservies, versierd met divers decor. Bestaande uit 15 stuks; 6 kopjes & schoteltjes, suikerpot, melkkannetje, plus theepot waarvan deksel ontbreekt en werd vervangen.
A lot of Japanese porcelain tea service, decorated with various decor. Consisting of 15 pieces; 6 cups & saucers, sugar bowl, milk jug, plus teapot whose lid is missing and was replaced.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#203
Een print op papier met paard en hooiwagen.
A print on paper with horse and hay wagon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/15 -
#234
Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#140Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Apple Tree Boy”, 142/3/0, TMK1, 1935-1949.
A Hummel, “Apple Tree Boy”, 142/3/0, TMK1, 1935-1949.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h 10 cmEstimate: € 45/55 -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#104
Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
A set of 2 Chinese plates as a promotional gift in a frame and case.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25