#535Een handgeknoopte Meshkin loper.
A hand-knotted Meshkin runner.No longer availableDim. 370 x 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#528Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.
#439Frank-Ivo“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
"Heath landscape". Oil on canvas. Signed and dated 1955.No longer availableDim. 65 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Een grote decoratieve koperen vogelkooi met hierin 6 kleurrijke vogeltjes.
#379Guy Van den Bulcke‘Zonder titel’. Abstract impressionistisch schilderij, impasto techniek. Getekend; Bulck.
'Untitled'. Abstract impressionist painting, impasto technique. Signed; Bulck.No longer availableDim. 65/54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#37Charles CatteauEen art-deco vaas in meerkleurig geglazuurd aardewerk met floraal decor, gemerkt Keramis, Decor 1651, model 945.
#109Frans MortelmansPeriod: 1865-1936‘Stilleven met druiven en perzikken’. Olieverf op doek, getekend F. Mortelmans. Onderaan enkele kleine beschadigingen aan het doek.
'Still life with grapes and peaches’. Oil on canvas, signed F. Mortelmans. Some small damages at the bottom of the canvas.No longer availableDim. 60/100 cmEstimate: € 400 / 500 -
#322Een vroeg 20ste eeuwse vergulde Art Deco luchter met 12 rechtgehoekte lichtarmen en uitvoerige kristallen pendeloques. Met verloopstukken om de luchter een niveau te verhogen, en reservestukken.
An early 20th-century gilded Art Deco chandelier with 12 right-angled light arms and extensive crystal pendeloques. With extension pieces to raise the chandelier by one level, and spare parts.No longer availableDim. 77 x 80 cmEstimate: € 340 / 520 -
#569Een spiegel met vergulde omlijsting.
A mirror with a gilded frame.No longer availableDim. 108 x 60 cmEstimate: € 150 / 200